fbpx
Україна
“Це обговорюється у вищому політичному керівництві!”: росія планує в свій день перемоги оголосити Україні повноцінну війну. Шмигаль поділився даними спецслужби

Росія планує в свій день перемоги оголосити Україні повноцінну війну. Шмигаль поділився даними спецслужби

Президент Росії Володимир Путін 9 травня, коли росіяни відзначають свій День перемоги у Другій світовій, може офіційно оголосити повноцінну війну Україні. Це дозволить росії масштабно мобілізувати російські резервні сили.

Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час брифінгу за результатами візиту до Варшави (Польща). Так він підтвердив повідомлення, що звучали раніше, про можливий намір президента путіна.

“За даними партнерських спецслужб, Росія має наміри 9 травня оголосити повноцінну війну. Такі можливості обговорюються у вищому політичному керівництві. Чи станеться це – подивимося”, – сказав Шмигаль.

Зазначимо, що раніше американський телеканал CNN із посиланням на американських та західних чиновників повідомляв таку саму інформацію. Оскільки любов Путіна до сакральних дат відома, сценарій переходу до війни від “спецоперації” видається ймовірним.

Інші варіанти на 9 травня включають анексію захоплених раніше територій Луганської та Донецької областей на сході України, посилення атак на Одесу на півдні або оголошення повного контролю над південним портом Маріуполем.

Все буде Україна!

Фото – скріншот з відео