fbpx
Україна
Це сувора реальність. Але нам потрібно вже зараз. Зрештою, лише це дозволить надійно захистити громадянське населення міст. Наші західні друзі часто запитують: чим допомогти Україні?

Якщо Захід не захищатиме небо над нашими містами, то йому доведеться захищати небо над своїми містами.

Це сувора реальність.

Події  у Вінниці підтверджують, що Росія веде з нами дві війни: по-перше, конвенційну звичайними засобами та методами, а по-друге, ракетну війну проти цивільного населення. Систематичні та масовані ракетні обстріли цивільного населення у містах – це нове історія терору, але це сувора реальність.

Що робити? Нам потрібні західні системи ПРО. Впевнена, рано чи пізно Захід надасть нам свої засоби ПРО. Але нам потрібно вже зараз. Зрештою, лише це дозволить надійно захистити громадянське населення міст.

Наші західні друзі часто запитують: чим допомогти Україні? Ще раз відповідаю: засобами протиракетної оборони!

Розумію, що дорого та політично складно. Але іншого шляху немає. Якщо ви не захищатимете небо над нашими містами, вам доведеться захищати небо над вашими містами. Це також сувора реальність.

ІРИНА ВЕРЕЩУК, віце-прем’єр-міністр – міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Джерело: Ірина Верещук / Telegram

(Матеріал відображає виключно точку зору і думку автора. Редакція не несе відповідальності за зміст та достовірність авторських матеріалів)

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.