fbpx

Це ускладнить для РФ атаки на Харків – розвідка Британії розповіла про Бєлгород

Удар по Бєлгороду, ймовірно, ускладнить для РФ атаки на Харків – розвідка Британії.

Вранці 1 квітня стало відомо про пожежу на нафтобазі у російському Бєлгороді, який розташований неподалік українського кордону. Міноборони Великої Британії припускає, що через інцидент російські війська, які атакують Харків, зіткнуться з нестачею ресурсів.

Про це британське Міністерство оборони у Twitter.

Пожежа знищила кілька цистерн з паливом на складі в російському місті Білгород поблизу кордону з Україною. Перед цим, 30 березня, також повідомлялося про вибухи на складі боєприпасів поблизу цього ж міста.

Британська розвідка пише:

“Ймовірна втрата ланцюгу у поставках палива та боєприпасів із цих складів (для російських загарбників -УП), може призвести до додаткового короткострокового навантаження на і без того ускладнену логістику Росії (мова про забезпечення військ).

Особливо може постраждати забезпечення ресурсами російських військ, які оточують Харків (60 км від Білгорода)”.

Вчора спікер президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що вибух на нафтобазі у Бєлгороді “не сприяє” створенню комфортних умов для продовження переговорів.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що не може визначити по відео, чи були українськими гелікоптери, які завдали ракетного удару по нафтобазі у російському місті Бєлгород.

Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що Україна не причетна до вибухів на нафтобазі Бєлгорода, за його словами, це робота місцевих, які починають “дещо розуміти”.

Слава Україні і ЗСУ!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джелел.

You cannot copy content of this page