fbpx
Україна
“Це в мільйон разів краще за перемогу!”: Після заклику Kalush Orchestra люди почали масово шукати інформацію про “Азовсталь”

“Це в мільйон разів краще за перемогу!”: Після заклику Kalush Orchestra люди почали масово шукати інформацію про “Азовсталь”

Kalush Orchestra зі сцени Євробачення-2022 закликав врятувати бійців “Азовсталі”. Після цього люди у всьому світі почали масово шукати інформацію про “Азовсталь”.

Відповідні зміни можна було помітити буквально після виступу представників України на сцені шоу. Саме там вони закликали врятувати бійців “Азовсталі”.

Люди зі всього світу почали шукати дані про “Азовсталь”

Після свого виступу соліст колективу Kalush Orchestra Олег Псюк подякував публіці та звернувся до світової спільноти з закликом. Музикант зробив це, попри можливу дискваліфікацію.

“Я хочу попросити у вас всіх. Будь ласка, допоможіть українському Маріуполю. Допоможіть “Азовсталю”. Зараз!”
– сказав Олег.

Саме після цього люди зі всього світу почали в пошуковику Google шукати інформацію про “Азовсталь”. Це помітно за аналізом в трендів.

Зокрема люди в декілька разів частіше почали шукати інформацію про ситуацію на “Азовсталі” в Маріуполі.

Після цього люди в коментарях під відеозверненням гурту почали закликати врятувати життя наших бійців, які вже третій місяць перебувають

Фото – скріншот з відео