fbpx
Світ
“Це її історія!”: син Таїсії Повалій висловився про матір, яка заспівала на 9 травня у Кремлі українську “Пісню про рушник”

“Це її історія!”: син Таїсії Повалій висловився про матір, яка заспівала на 9 травня у Кремлі українську “Пісню про рушник”

Таїсія Повалій знову оскандалилася своїм виступом на Росії. Сьогодні артистка заспівала легендарну українську композицію “Пісня про рушник” на пропагандистському концерті до Дня Перемоги

Таїсія Повалій з 24 лютого жодного слова не сказала про війну на її Батьківщині, проте продовжила виступати на РФ. 9 травня вона на синьо-жовтому тлі та декорацій у кольорах георгіївської стрічки, яку так люблять носити росіяни, заспівала українську пісню сотням російським генералам, які надають накази знищувати Україну та її громадян.

Після цього син співачки Денис Повалій, який зараз живе в Іспанії, опублікував в Instagram пост, в якому попросив не ототожнювати його з матір’ю.

Не треба тільки про маму сюди, ок? Це зовсім окрема, її історія, і я до неї стосунку не маю, – лаконічно написав Денис.

Також син Повалій написав, що він боровся з собою як міг, аби зменшити занепокоєння в душі. Втім, Денис зізнається, що для нього майбутнє все одно залишається туманним.

“Дуже хочеться злетіти, але сил залишилося тільки на повзання, плазування. Нехай же наш світ злетить й очиститься від зла та ненaвисті, хоч у нас знову з’явилися вагомі причини нeнавuдіти. Вірю в людей до останнього. Миру нам”, – заявив він.

Фото – скріншот з відео