fbpx
Україна
“Цей міф розвіється”: найкращий спеціаліст по картах Таро Олена Бюн поділилася цікавою інформацією, щодо Маріуполя, який знаходиться в окупації від початку війни

“Цей міф розвіється”: найкращий спеціаліст по картах Таро Олена Бюн поділилася цікавою інформацією, щодо Маріуполя, який знаходиться в окупації від початку війни.

Відома тарологиня передбачила долю Маріуполя, який захопили “сусіди” ще на початку війни.

Найкращий спеціаліст по картах Таро Олена Бюн поділилася інформацією, отриманою в ході розкладу на картах.

Зараз дуже багатьох хвилює доля Маріуполя – місто з перших днів повномасштабної війни знаходиться в окупації, його практично повністю зруйнували, розбили всю інфраструктуру і житловий фонд. Тарологиня Олена Бюн розкинула карти Таро і розтлумачила, на що слід чекати українцям.

“Всі плани, над якими зараз працює російське командування, російське телебачення, – це все ілюзія. І якийсь такий міф, омана, все розвіється. Якщо вони сподіваються на те, що ця територія Маріуполя залишиться їм, вони глибоко помиляються. З боку українських збройних сил тут будуть досить цікаві дії. Я не хочу про це говорити, але по долі Маріуполь повернеться під український прапор”, – прокоментувала Олена.

Вона передбачила, що на портове місто очікує відновлення і мир.

“Карти кажуть, що це вистраждане місто. Але це місто буде відновлено. І ще, чому це місто змітали з лиця землі? Там є якісь дорогоцінні метали, поклади. Можливо, десь поруч з Маріуполем”, – резюмувала Олена Бюн.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua