fbpx
Україна
Ці 7 документальних фільмів про Україну кожен має подивитися: давайте пізнавати українське разом! Ми – нація, незалежний і вільний народ

Ці 7 документальних фільмів про Україну кожен має подивитися: давайте пізнавати українське разом!

Ми – нація, незалежний і вільний народ з неповторною українською культурою, мовою, музикою та історією.

Ось добірка фільмів про походження української нації, історію, культуру та сучасну Україну.

Топ 7 фільмів:

«Назви своє імʼя», 2006

Документальний фільм, в якому ви побачите відеосвідчення про Голокост. Стрічка покаже, як євреї намагались врятуватися під час Другої світової війни та розчулить розповіддю очевидиці про те, як її родина допомагала їм вижити.

«Майдан», 2014»

Фільм Сергія Лозниці, який розповідає про боротьбу українців за власні права під час Революції гідності.

“Соловей співає”, 2019

Стрічка розповість про те, чому важлива мова та покаже детальний аналіз журналістів мовного питання через призму досвідів інших країн. Фільм стирає міфи, які століттями будувались навколо української мови.

“Золотий вересень. Хроніка Галичини 1939–1941 рр.”, 2010

Стрічка створена для того, щоб розповісти про маловідомі події на широкий загал. Документальний фільм був знятий на основі документів, матеріалів і спогадів свідків тих подій, представників українського, польського і єврейського народів довоєнної Галичини.

«Чорний ворон» 2019

Фільм створений за романом однойменного бестселера відомого українського письменника Василя Шкляра, фільм, що змушує прожити увесь спектр емоцій та змушує пишатись українським народом.

«Захар Беркут» 2019

Американсько-український художній фільм 2019 року режисерів Ахтема Сеїтаблаєва та Джона Вінна, що стала екранізацією улюбленої однойменної історичної повісті «Захар Беркут». Гаслом фільму стала цитата: «У свободі моя сутність», що зображує кожного українця.

«Черкаси»

Фільм, що розповідає про героїзм морського тральщика, якого заблокували в бухті російські війська під час анексії Криму.

Слава україні! Миру всім!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.