fbpx
Цікаве
Цi дами мають осoбливу привaбливiсть: Найзагадковіші жінки наpoджуються лише під цим знаком Зодіаку

Опис дуже чіткий! Помічені всі особливості характеру і поведінки. З точки зору астрологів ці дами мають особливу привабливість. Вони притягують до себе людей і багато хто хотів би з ними спілкуватися. За матеріалами

До цих панночок складно не відчувати симпатії. Будучи останнім знаком Зодіаку вони увібрали багато якостей попередніх знаків Зодіаку. В першу чергу Риба це знак Води і символізує океан.

А як відомо, в морях і океанах водитися багато дивовижної живності.

Риби-жінки дуже вразливі і безпосередні. Їх природній чарівності складно не піддатися. Астрологи ще вважають що вони володіють глuбокою мудрістю якою вони завжди готові поділитися.

Найчастіше вони залучають сильних по енергетиці чоловіків. Риби вміють спрямувати їх потенціал в потрібне русло. Завдяки своєму артистизму і добре розвиненій інтуїції можуть передбачити багато негативних подій. І можливо уникнути їх.

Також, жінки-Риби дуже альтруїстичні, особливо у вчинках по відношенню своїх рідних і близьких. Вони прив’язані до своїх дітей і готові опікати їх дуже довгий час.

Читайте також:ЯКA Ж ВОНА РОЗУМНИЧКА! ОCЬ, ЯК ПОВИННА ВІДПОВІДАТИ МУЖИКАМ, СПРАВЖНЯ ЖІНКА!

Їх природна жіночність і чарівність завжди будуть приваблювати протилежну стать. Їх популярність ніколи не впаде. Мало того вони дуже вірні й віддані господині. Поруч з ними чоловік буде відчувати себе впевнено і спокійно.

Але варто пам’ятати, настрій у Риб дуже мінливий. І для них важлива увага і турбота. Жінки-Риби ненавидять коли забувають значущі дати і події для них.

facebook