Цікава заява: відома журналістка Яніна Соколова висловилася про можливе президентство Валерія Залужного – нинішнього головнокомандувача Збройних сил України

Цікава заява: відома журналістка Яніна Соколова висловилася про можливе президентство Валерія Залужного.

Українська журналістка Яніна Соколова 2 липня в інтерв’ю “Українській правді” висловилася про те, як ставиться до того, що головнокомандувач Збройних сил України (ЗСУ) Валерій Залужний міг би стати одним із кандидатів у президенти України на нових президентських виборах.

– Зараз дуже багато людей каже, що, можливо, Залужний теж може бути хорошим кандидатом у президенти. Ти як людина, яка його знає, що можеш сказати з цього приводу? – запитала у Соколової редактор видання Севгіль Мусаєва.

– Бути головнокомандувачем і бути президентом – це трохи інші м’язи задіяні. Важко сказати, але думаю, що так, – сказала Соколова.

Журналістка наголосила, що на її думку, якщо у Залужного буде бажання, він зможе претендувати на президентство.

Що ж, час покаже.

Нагадаємо, Валерій Залужний народився 8 липня 1973 року у місті Новоград-Волинський Житомирської області.

Президент України Володимир Зеленський призначив Залужного головнокомандувачем ЗСУ у липні 2021 року. До цього призначення він був командувачем оперативно-тактичного угрупування “Північ”.

Після повномасштабного вторгнення РФ в Україну Залужний заявив, що бачить своєю метою перемогу України у війні. Він закликав політиків не заважати армії. “Кожен має займатися своєю справою. Ми захищаємо Україну, ви дбаєте про її розвиток і не заважаєте нам”, – сказав він у березні.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.