fbpx
Україна
“Цікавинки” про життя Арестовича: “Від трьох дружин в мене є по дитині. Балую всіх!”

“Цікавинки” про життя Арестовича: “Від трьох дружин в мене є по дитині. Балую всіх”

Арестович вперше у програмі ЖВЛ розсекретив,  як познайомився зі своєю третьою дружиною Анастасією.

Вони зустрілися 2014 року. Саме тоді починався зірковий час Олексія – він часто з’являвся на екранах у якості воєнного експерта і вже тоді заснував власну психологічну школу. На своїх заняттях він і побачив свою майбутню третю дружину.

“Я її повів до кафе на каву після заняття і кажу: “Все, ти моя дружина, будемо одружуватися. Я просто одразу все бачу. Усіх трьох як бачив і зразу розумів, що це моя дружина”, – зізнався він.

У 2015 року закохані пішли до РАЦСу.

Військовий та політичний оглядач додав, що його обраниця спокійно реагує на підвищену увагу інших жінок до її чоловіка. Пара навіть разом жартує на цю тему.

“Жінки ревнують не тоді, коли інші задивляються на її чоловіка, а коли чоловік задивляється на інших жінок. А я в Instagram підписаний на одну людину – це моя дружина”, – прокоментував він.

Олексій Арестович батько двох доньок, яким 18 та 11 років, а також 6-річного сина. Політик зізнався, що він дуже сильно балує своїх дітей.

“Дозволяю все, чому мої численні дружини не раді. Їх три, від кожної є дитина, я не перевантажував жодну”, – розказав він.

Також Олексій розповів, що у прекрасних стосунках з колишніми дружинами. А навіть й більше, його екскохані та теперішня кохана спілкуються між собою.

Фото – скріншот

You cannot copy content of this page