fbpx
Економіка
Ціни на електрику перерахують по-новому: чого чекати українцям

Національна комісія з регулювання енергетики та комунальних послуг встановила ціну на електричну енергію для побутових і малих непобутових споживачів.

Відповідний документ затверджений постановою, яка набирає чинності з дня, наступного за днем ​​його опублікування в газеті Урядовий кур’єр.

Ціна на універсальні послуги включає в себе ціну покупки електроенергії на ринку, ціну (тариф) на послуги постачальника універсальних послуг.

Ціни на послуги оператора системи передачі і оператора системи розподілу на відповідному класі напруги згідно з укладеними договорами про надання послуг.

Читайте також: ДЕПУТАТИ ЗМУСЯТЬ ВСІХ УКРАЇНЦІВ ЗАСТРАХУВАТИСЯ: ІНАКШЕ – ШТРАФ

Постачальник універсальних послуг повинен повідомляти про тарифи на своєму офіційному сайті, в ЗМІ та на своїх інформаційних стендах в центрах обслуговування споживачів не пізніше, ніж за 20 днів до їх застосування.

Ціну на універсальні послуги можна вирахувати, враховуючи прогнозовану оптову ринкову ціну на електрику, скоригованої на коефіцієнт, що враховує графік споживання електричної енергії населенням (К = 1,05).

Прогнозованого обсягу закупівлі електроенергії постачальником універсальних послуг на оптовому ринку, тарифу, за яким постачальник універсальних послуг згідно з договором купує електричну енергію безпосередньо у виробника.

Джерело.

Related Post