fbpx
Україна
Цього року Україну на “Міс Всесвіт-2022” буде представляти волонтерка, модель та психологиня – Вікторія Апанасенко: що відомо про красуню (фото)

Цього року Україну на “Міс Всесвіт-2022” буде представляти волонтерка, модель та психологиня – Вікторія Апанасенко: що відомо про красуню.

Титул “Міс Україна Всесвіт-2022” отримала уродженка міста Чернігів, модель Вікторія Апанасенко. Цьогоріч у зв’язку з війною організаційний комітет обирав переможницю без помпезного шоу, однак звертав увагу на діяльність учасниць в умовах бойових дій.

Так, звання вирішено було присвоїти волонтерці, моделі та психологині за фахом, яка використовує свою медійність – а її Instagram нараховує близько 200 тис. підписників – для висвітлення правди про війну в Україні. Про це повідомили на офіційному каналі конкурсу на YouTube.

Хто така Вікторія Апанасенко

28-річна Вікторія народилася в місті Чернігів, а згодом навчалася на факультеті психології КНУ ім. Тараса Шевченка за спеціальністю “Соціальна робота”. Обрала цей фах, тому що завжди мала бажання сприяти вирішенню соціальних проблем.

Вона також прославилася як професійна модель, що активно підтримує українські бренди. Під час війни красуня кинула сили на волонтерство – вона готує та розвозить їжу для воїнів і людей похилого віку в Києві.

З дитинства білявка займалася художньою гімнастикою, бальними та сучасними танцями, малюванням, брала участь у конкурсах читців поезії та прози. Зараз вона продовжує писати вірші та готувати до випуску власну книгу поезії.

До речі, в минулому році зірка вже здобула титул “Віце-міс Україна Всесвіт”, поступившись моделі Анні Неплях.

Міс Всесвіт-2022

Вікторія Апанасенко представить Україну на конкурсі “Міс Всесвіт-2022”. Дата та місце проведення наразі залишаються невідомими, однак українка вже знає, що використає надану їй можливість для допомоги рідній країні.

“Ми вже почали співпрацювати з дизайнерами над створенням вбрання для конкурсу національних костюмів, яке стане символом сили українського народу, та плануємо ряд важливих соціальних і волонтерських проектів спільно з послами інших країн і міжнародними організаціями”, – йдеться в дописі.

Для своєї відеовізитівки Вікторія Апанасенко проїхалася зруйнованими містами України, щоб вкотре показати світові наслідки російського вторгнення. За кадром вона чуттєво подякувала захисникам та волонтерам, які щодня мужньою боряться з окупантами.

Фото взяте з мережі