fbpx
Україна
“Цього сценарію не можна допустити”: новий прогноз українського астроексперта про закінчення війни. Один з них може стати нищівним для нашої держави, а другий з точністю та навпаки!

“Цього сценарію не можна допустити”: новий прогноз українського астроексперта про закінчення війни. Один з них може стати нищівним для нашої держави, а другий з точністю та навпаки!

Відома багатьом українцям астрологиня Ольга Медвецька повідомила, що на даний час є два сценарії закінчення війни, яку розпочала росія. Один з них може стати нищівним для нашої держави, а другий з точністю та навпаки.

1 сценарій – “мирні” переговори

Астрологиня, якій довіряють, повідомила, якщо Україна погодиться на це, то нічого доброго не буде для нашої Батьківщини. Через деякий час, а точніше, декілька років, ситуація стане ще критичнішою, ніж ми маємо зараз.

“Таке затемнення, яке нещодавно відбулось (з 8 листопада) із перекриттям Місяцем Урану було аж 84 роки тому – у 1938 році, коли відбулося підписання Мюнхенської угоди. Метою цієї домовленості було віддати Гітлеру частину Чехословаччини, і це начебто мало не дати розв’язати світову війну.

А через рік власне і почалася та війна, яку намагалися не допустити. Чи не це саме зараз пропонують Зеленському? Проте історія вже показала, що коли дати людожеру перекусити, він прийде за добавкою. І повторення цього сценарію стане нищівним для України в подальшому. Абсолютно нищівним, більш ніж зараз”, – написала астрологиня на своїй сторінці в мережі інстаграм.

2 сценарій – відмова від будь-яких поступок з боку України

За баченням Медвецької, якщо цих домовленостей не буде укладено, наша держава стане процвітаючою і справді незалежною. Водночас на Росію чекає крах.

Тому наразі дуже важливо не погоджуватися на “мирні” переговори:

“Власне цього і бояться світові лідери – неконтрольованого розпаду Росії разом і невідомим переділом впливу на “червону кнопку”. Якщо ж такі домовленості буде досягнуто, РФ стане сильною мілітарною державою за найближчі роки. І після “апгрейду” відтягнеться по повній і по Україні, і по іншим державам. Цього не можна допустити”.

Фото з телеграм каналу – Igor Zakharenko