fbpx
життєві історії
Цього телефонного дзвінка від сина я чекала, як ніколи. Піднялась гарячка, з носа ллє, і кашель, як з труби. І до того всього, якась така напруга в самій серединці. Чому лише дочка за нас хвилюється, а сину байдуже? Я ж однаково їх виховувала. Ввечері я наважилась і зателефонувала сама. – Сину, чому ти не даєшся чути? Я ж так чекала твого дзвінка. – У відповідь почула – А я що, мав знати, що ти чекаєш? Я ж не телепат!

Своє життя ми з чоловіком, як і кожні люблячі батьки, присвятили дітям. Все життя дбали про їхній комфорт і затишок. Саме тому ми завжди відкладали кошти на їхнє майбутнє, економлячи на собі.

Ми хотіли, щоб у них було все необхідне, щоб вони були щасливі і задоволені своїм життям. Та діти наші повиростали і покинули батьківське гніздечко.

Для обидвох дітей ми подбали про квартири у Львові.

Дочці Наталці купили двокімнатну, адже вона першою вийшла заміж. А сину Андрію, так вийшло, що допомогли і свати і ми купили трикімнатну квартиру у гарному районі міста.

Обидвоє наших дітей, пани з міста, а ми з чоловіком самі живемо в селі у величезному будинку, який ще збудував мій батько будучи молодим, для нас, своїх дітей.

Діти часто навідуються до нас, ми в свою чергу тримаємо трохи городини, курей. Так і веселіше живеться і є що завжди передати дітям до міста.

Невістка не особливою любов’ю палає до мене, це я помічаю з того, що завжди відмовляється зайвий раз приїхати до нас, тай телефонними дзвінками мене не балує.

Раз в місяць, і то, ніби з під палки. Та я ніколи не робила з цього “бурі”, для мене лиш би діти були щасливі, тоді і наше серце буде спокійне.

Та останнім часом почала помічати, що мій син геть збайдужів до мене. Вже тиждень не телефонує і не цікавиться, нашим з батьком життям і здоров’ям.

А тут ще й я прихворіла. Дочка кожного дня телефонує, питає, може щось потрібно, чи в нас все добре, хвилюється. Кожні вихідні навідується, привозить нам смаколики. Допоможе з прибиранням в будинку. Навіть деколи їсти нам за своїми рецептами наварить.

Цього телефонного дзвінка від сина я чекала, як ніколи. Піднялась гарячка, з носа ллє, і кашель, як з труби.

І до того всього, якась така напруга в самій серединці. Чому лише дочка за нас хвилюється, а сину байдуже? Я ж однаково їх виховувала, і однаково дбала про них.

Ввечері я наважилась і зателефонувала сама.

– Сину, чому ти так довго не телефонував? Я ж так чекала твого дзвінка.

У відповідь почула

– А я що, мав знати, що ти чекаєш? Я ж не телепат!

– В тебе все добре? Як там діти і Світлана?

– Так, все в нормі! Давай, а то я зайнятий на роботі.

Ось вам і різниця між дітьми. Правду кажуть, кожна мама втрачає зв’язок із сином, як тільки віддає його невістці, а дочка завжди залишається, дочкою.

А у вас як справи із синами? Чи не забувають вони про вас після одруження?

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page