fbpx

Цього тижня Остап мені заявив, що йому потрібно купити подарунок для дівчини і це має бути парний браслет. Я почувала себе в цей момент дуже розгубленою біля сина. Я поняття не мала, як йому пояснити, що такі стосунки, це трохи зарано в чотирнадцять років. Йому слід бути більш зосередженим на навчанні, на своїх захопленнях, на виборі майбутньої професії, але аж ніяк не будувати відносини з дівчиною. Він хлопець шустрий, боюсь, щоб не натворив лишнього

Коли ті роки так швидко встигли промайнути? Здається, тільки зовсім недавно двадцять п’ять було. А цьогоріч вже ювілей – сорок років відсвяткувала.

З чоловіком ми виховуємо сина і дочку. Нашій донечці Ангелінці вже виповнилось одинадцять, а сину Остапу цього року виповнилось чотирнадцять.

Ангеліна в нас дівчина скромняшка, вся в навчанні, що буває, і з друзями гуляє лише у вихідні.

А ось Остап наш, цей такий шустрий пацан. Захоплюється спортом, а особливо Тхеквондо.  Що до навчання то наче все встигає, і спортом позайматися і з друзями погуляти, тай оцінками гарними нас з татом порадувати не забуває.

Правда, відмінником він так і не став, на відміну від Ангелінки, але ми з цього приводу зовсім не засмучуємось. Хлопець шустрий і з головою, завжди собі раду дасть у житті.

Десь ще трошки швидше Остап ділився зі мною, що йому подобається дівчина з гуртка, вже згодом я дізналась, що син хоче з нею зустрічатись, але мені стало дуже дивно, адже вона сама йому це запропонувала.

А цього тижня Остап мені заявив, що йому потрібно купити подарунок для дівчини і це має бути парний браслет.

Я почувала себе в цей момент дуже розгубленою біля сина. Адже не знала, як йому пояснити, що такі стосунки, це трохи зарано в чотирнадцять років.

Йому слід бути більш зосередженим на навчанні, на своїх захопленнях, на виборі майбутньої професії. Але аж ніяк не будувати відносини з дівчиною.

Пригадую себе в цьому віці, то мені зовсім не було тоді діла до хлопців. Я захоплювалась книжками. Зі своїм майбутнім чоловіком ми познайомились, коли мені було двадцять чотири, а в двадцять шість ми побрались.

До цих відносин ми були сформовані особистості. Обидвоє твердо стояли на своїх ногах, працювали самі на себе і ні від кого не залежали.

Так мій чоловік залицявся до мене, робив мені коштовні подарунки. Але на все це він сам заробив і свідомо розумів, до чого наше кохання приведе. Я вважаю, що на все свій вік і час.

Тому в чотирнадцять моєму сину ще зарано заводити стосунки з дівчиною. Це лише може бути дружба, як у звичайних однолітків.

Та як маю це йому пояснити делікатно? Щоб не зачепити його ніжний характер. Адже він ще зовсім дитина і не розуміє цього.

Читайте такожВперше за стільки років, я посварилась з Олесею, вона й слухати не хоче про те, що її дочці потрібна допомога, що вона пливе в неправильному напрямку і якщо ми зараз їй не допоможемо, то потім може бути запізно. На що моя сестра говорить мені не лізти в їхнє життя, вони самі з цим розберуться. Вчора я вирішила вкотре піти до сестри на розмову, та біля під’їзду застала таку картину, яка досі не вкладається в голові. Але племінниця так все обкрутила, що не права тут я, а не вона

Можливо, у когось із вас буде для мене слушна порада, за що я вам щиро наперед дякую.

Цікаво, як інші батьки відносяться до таких ранніх стосунків? Чи не заважає це вашим дітям у навчанні?

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page