fbpx

Цьогорічна 94-а церемонія вручення премії «Оскар» запам’яталася всьому світу не розкішними вбраннями або лауреатами, а тим, як справжній чоловік Вілл Сміт захистив свою кохану дружину. Але що це за хвороба, через яку Джада Пінкет-Сміт втратила волосся?

Цьогорічна 94-а церемонія вручення премії «Оскар» запам’яталася всьому світу не розкішними вбраннями або лауреатами, а тим, як справжній чоловік Вілл Сміт захистив свою кохану дружину.

Конфлікт стався через невдалий жарт з приводу зачіски дружини Вілла Сміта.

Але що це за хвороба, через яку Джада Пінкет-Сміт втратила волосся?

Нагадаємо, ведучий Кріс Рок під час спілкування з зірковими гостями премії «Оскар» відзначив «дивовижну та дуже коротку зачіску» Джади Пінкетт-Сміт, порівнявши її з героїнею Демі Мур у бойовику «Солдат Джейн». Після чого Уілл Сміт піднявся на сцену і пригостив ведучого по обличчю.

Бурхлива реакція актора була обґрунтована тим, що його дружина страждає на захворювання під назвою алопеція. Вчинок викликав чимало суперечок.

З подібною проблемою довелося зіткнутися Джаді та ще безлічі людей у ​​всьому світі. Підраховано, що близько 70-80% чоловіків та близько 40% жінок стикаються з облисінням протягом життя.

50-річна актриса вперше розповіла про свій діагноз у 2018 році, і з того часу публічно демонструє процес втрати волосся.

«Я приймала душ і раптом відчула, як у моїх руках опинилися цілі пасма. Я подивилася на них і подумала: «Господи, я лисію?» Це було жахливо, я дуже злякалася», – поділилася вона шоу Red Table Talk.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Jada Pinkett Smith (@jadapinkettsmith)

«Тепер я можу над цим лише сміятися. Усі ви знаєте, що я боролася, а тепер подивіться на цю лінію. Подивіться на це, – каже Пінкет-Сміт, проводячи пальцем по облисілій ділянці вздовж центру її голови у відео, яке вона завантажила у Instagram кілька місяців тому. – Мені тепер складно її приховувати. Отже я подумала, що просто покажу вам це, щоб ви не ставили мені зайвих запитань. Думаю, я прикрашу її блискучим камінням і вийде маленька корона».

Майже через дві доби після конфлікту на «Оскарі» Джада Пінкетт-Сміт вийшла на зв’язок зі своїми шанувальниками. Вона опублікувала короткий пост у Instagram, де на бежевому фоні написано одну єдину фразу: «Це сезон зцілення, і я тут для цього».

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Jada Pinkett Smith (@jadapinkettsmith)

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джелел, Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page