fbpx

“Ця маленька дівчинка – майбутнє”: 5-річна Валерія з Кривого Рогу стала героїнею інтерактивної обкладинки американського тижневика Time

“Ця маленька дівчинка – майбутнє”: 5-річна Валерія з Кривого Рогу стала героїнею інтерактивної обкладинки американського тижневика Time

Про це у своєму телеграмі розповів мер Львова Андрій Садовий. Він також поділився цікавими деталями створення обкладинки Time з 5-річною Валерією.

“Вона – одна із семи мільйонів українських дітей, які були змушені залишити рідну домівку, щоб вижити”, – зауважив Андрій Садовий.

Він також подякував команді французького фотографа Жан-Рене. Митцю вдалося реалізувати свою ідею у Львові. Місті, яке прихистило кілька сотень тисяч тимчасово переміщених осіб.

Сам фотограф створює інсталяції монументального мистецтва впродовж останніх десяти років. Робить він це для того, щоб у всьому світі відбувалися соціальні зміни.

“Враховуючи нинішню ситуацію в Україні, художник вирішив привернути увагу до кризи вимушено переміщених осіб за допомогою мистецтва”, – додав Андрій Садовий.

Він також додав, що у перформансі залучили понад 100 львів’ян і гостей міста. Сама ж зйомка відбулася на площі біля Оперного театру.

“Ця маленька дівчинка – майбутнє. І в цій війні вона нагадує нам, за що борються українці”, – написав у своєму інстаграмі фотограф.

На відео учасники перформансу розгортають світлину 5-річної Валерії. Від цього моменту буквально серце зупиняється на секунду.

You cannot copy content of this page