fbpx

Туреччина не продовжила закордонні паспорти дітям ведучої Єгорової, яка підтримує Путіна. І Сніжаночка заспівала по-іншому: “Я не підтримую військові дії Російської Федерації на території України. Хочу офіційно заявити: я, Єгорова-Грищенко Сніжана Олександрівна”. Вихователь натякнула, що “поки все не вляжеться”, дитину краще не водити

Українське консульство в Туреччині відмовило продовжувати закордонні паспорти дітям ведучої Єгорової, яка підтримує Путіна. І Сніжаночка заспівала по-іншому:

“Я не підтримую військові дії Російської Федерації на території України”!

Українська ведуча Сніжана Єгорова, яка проживає в Туреччині разом із трьома своїми неповнолітніми дітьми 12 березня на своєму каналі в YouTube заявила, що українське консульство в Анталії (Туреччина) відмовилося продовжувати їм закордонні паспорти.

За словами зірки телебачення, причиною відмови стала її підтримка дій президента країни-агресора РФ Володимира Путіна, який 24 лютого наказав російським окупаційним військам напасти на Україну.

– Хочу офіційно заявити: я, Єгорова-Грищенко Сніжана Олександрівна, мати п’ятьох дітей, громадянка України, не підтримую військові дії Російської Федерації на території України, – заявила на камеру після відмови у продовженні дії термінів закордонних паспортів ведуча.

Єгорова поскаржилася, що консул українського посольства Емір Рустамов після цього не змінив рішення.

Ведуча назвала відмову продовжувати паспорти її 10-, 12- та 15-річним дітям “політичним переслідуванням”.

Як відомо, Сніжана Єгорова разом із дітьми проживає в Туреччині з літа 2021 року. 26 січня Єгорова публічно зізналася, що підтримує Путіна. Після цього її старша дочка, українська ведуча телеканалу 1+1 Анастасія Ровінська, реагуючи на заяву матері, зізналася, що не спілкується з нею понад рік і не несе відповідальності за її слова. Вона також розповіла, що в дитячому садку, куди ходить її син, після слів матері їй запропонували переїхати до РФ, а вихователь натякнула, що “поки все не вляжеться”, дитину краще не водити.

Українська письменниця Ольга Навроцька обклала міцними літературними висловами Єгорову у відповідь на її слова про підтримку Путіна, а актриса Римма Зюбіна заявила, що СБУ має відреагувати на заяву ведучої.

Підтримку Єгоровій висловила українська режисерка Оксана Байрак, назвавши її розсудливою людиною.

Нагадаємо, 22 лютого, за два дні до нападу Росії на Україну, Єгорова підтримала заяву Путіна про визнання “незалежності” тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, підконтрольних угрупованням “ЛНР” та “ДНР”, пише видання Гордон-Бульвар.

Слава Україні і ЗСУ!

За нами – правда і перемога!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джелел.

You cannot copy content of this page