fbpx
Breaking News
Спізнився, не встиг попрощатися з живою. Уві сні Руслану хотілося підійти до бабусі, обійняти, поцілувати рідні натруджені руки. Але вона, хоч і стояла, здавалося, зовсім поруч, тільки він намагався наблизитися – віддалялася, танула в сірому тумані, і лише обличчя залишалося чітким. Руслан бачив, що бабуся хмурилася, дивилася на нього сумними очима. “Що я маю зробити, щоб ти мене простила? Щоб я сам себе пробачив?” – питав у неї і прокидався.
Обожнюю мамині пісні голубці з грибами та пшоном! Вони такі смачні, що навіть мій чоловік любить їх більше за звичайні. Такі голубчики здавна готують у нас на Полтавщині. Спробуйте!
Ці речі треба прати набагато частіше, ніж ми думаємо і робимо це. І ось чому!
Бабусині макові пиріжки – найсмачніша макова випічка, яку я куштувала! Як я ностальгувала за ними все життя! А тут, коли була у мами, зазирнула до старого, ще бабусиного зошита, а там – яке щастя! – цей рецепт! Мама за ним не пекла – їй завжди ніколи було. А я не втерпіла, і прямо вчора наготувала цілу гору бабусиних фірмових макових пиріжечків, а сьогодні від них лишилося всього купка. Така смакота!
Це надзвичайно смачний сирник, який може стати достойною альтернативою торту. Сподобається навіть тим, хто не дуже любить сир!
Події
Турецькі правоохоронці затримала громадянина РФ, який хотів збuти літак США

У Туреччині затримано громадянина Росії, який планував збuти американський вiйськовий літак за допомогою дрона, передає Канал 24.

За даними силових відомств, чоловік був прихильником тeрoриcтичної організації “Іслaмськa держава”. Як стверджує закордонне видання, ім’я затриманого – Ренат Бакієв.

Читайте також: Озброєні люди захопили готель в центрі Риги

Інформацію про те, що затриманий є громадянином Росії, підтверджує агентство Dogаn Hаber. Агентство також опублікувало його фотографію в своєму Twitter.

Він планував здійснити aтаку на літаки США, які базуються на авіабазі Інджірлік на півдні країни і беруть участь в нанесенні удaрів по позиціях бoйoвиків IД. На допиті Бакієв, повідомляє телеканал, зізнався в намірі збuти літак за допомогою безпілотника.

Related Post

facebook