fbpx
Суспільство
7 типів жінок, які не подобаються чоловікам

Жінки бувають різні. Читай про типи прекрасної половини людства, яких чоловіки завжди будуть обходити стороною. Всіх дівчат можна умовно розділити на три типи.

Одні надихають чоловіків на подвиги. Інші – на вселенську смуток. Однак найгірший тип – третій, тому що це дівчата, яких чоловіки з різних причин намагаються і зовсім обходити стороною.

  • Тусовщиця

Для тусовщиці час від однієї вечірки до іншої – це нестерпна пауза в житті, яку просто треба перетерпіти, міцніше стиснути зуби. Їй комфортно тільки на танцполі або за барною стійкою.

Читайте також: ЩО ВІДБУДЕТЬСЯ З ВАМИ ПІСЛЯ ПЕРШОГО ЗАНЯТТЯ В СПОРТЗАЛІ: 4 ЗМІНИ

Тусовщиця не зварить своєму хлопцю вечерю, коли в неділю ввечері він буде змушений залишитися вдома, щоб встигнути доробити важливий звіт до понеділка.

  • П’явка

Дівчина-п’явка все життя від кого залежала, залежить і залежатиме: від своїх батьків, друзів, коханців. Найбільше на світі вона боїться незалежності, тому шукає собі такого чоловіка, який впевнений: його жінка не повинна ні за що платити.

  • Xвора

У дівчини весь час щось болить: вона регулярно відвідує самих різних лікарів, але вони не можуть точно визначити причину її стану. Судячи з медичній картці, у такої дівчини більше xвopoб, ніж у лабораторного пацюка.

А все її домашні полки завалені таблетками і мікстурами. Важливо розуміти, що, знайомлячись з дівчатами, хлопці підсвідомо вибирають майбутню матір своїх дітей – і нема чого дивуватися, що сухотних дівчат, від яких за кілометр несе ліками, вони обходять стороною.

  • Веделка

Дівчина-вилка патологічно боїться самотності – вона за всяку ціну повинна бути з кимось (точніше, хоча б з кимось). Але навіть якщо їй вдається налагодити відносини, вона ніколи не зупиняється в пошуках.

Вона розмірковує приблизно так: “Поки іншого варіанту немає – і цей згодиться, але я заслуговую кращого!”

Ніхто не хоче бути тимчасовою іграшкою в руках іншої людини, тому дівчина-вилка, як правило, вішається в клубі на всіх підряд, але в підсумку повертається додому одна.

  • Версаче-Гуччі-Дольче

Модні покази, шопінг, відпочинок, косметолог, пілатес, пластичний хірург, солярій і найголовніше – ці маленькі нещасні собачки, які, стрибаючи з дивана на килим, ламають собі ноги.

Зрозуміло, навіщо на дівчатах, які без всього цього жити не можуть, одружуються мільйонери: величезні статки – це, крім іншого, важкий тягар, який просто хочеться з ким-небудь розділити. Наприклад, під час шлюборозлучного процесу.

  • Приманка

Її легко помітити в натовпі по леопардовому плаття. Бюcтгaльтер push-up робить дівчину-приманку ще більш привабливою. І, здається, вона одягла одразу всі прикраси, які у неї були.

Може, хлопцям і хочеться подивитися на інших дівчат, але у них немає шансів: дівчина-приманка намертво приклеює до себе чоловічі погляди. Однак вона здатна “підсікти” лише наївних молодиків, які не уявляють, у що їм це обійдеться.

А що стосується більш досвідчених – вони обходять її стороною, тому що знають: така завжди крутить відразу кілька романів одночасно.

  • Психопатка

У неї по 10 раз в день трапляються екстремальні перепади настрою. Вона може штовхнути на вулиці кульгаву собаку. І вона, звичайно, думає, що знає все на світі, ставить себе в центр Всесвіту і у всіх бідах звинувачує кого завгодно, крім себе.

Що ж, жоден хлопець не погодиться жити в будинку, де на кухні лежить гостро заточений кухарський ніж, а в ліжку – жінка-психопатка.

Джерело.