fbpx
життєві історії
– Ти ж пенсію отримуєш? Що тобі весь час не вистачає? Мам, гроші з повітря не беруться! Їх заробляють! Візьми якусь підробіток, – дратівливо відповіла дочка

Є у мене одна знайома, яка нещодавно переїхала, заміж вийшла. Живе добре, забезпечено. Чоловік у неї заробляє пристойно.

Будинок у них свій близько, машина. Ну як будинок, я б навіть сказав палац, а не будинок. Так ось, після того, як Юля переїхала, перший час вона підтримувала тісні стосунки зі своєю мамою, яка залишилася жити в селі, звідки Юля і сама родом. Джерело

Мама у неї пенсіонерка, постійні проблеми зі здоров’ям, брак коштів і так далі. Загалом, стандартна ситуація життя пенсіонерів в провінції. Юля спочатку маму підтримувала, хоч не грошима, так морально. Заспокоювала, обіцяла, що забере її до себе , що та одна не залишиться.

Йшов час, Юля все більше освоювалася у місті, звикала до нової заможного життя. Все менше вона цікавилася справами своєї мами, все частіше забувала їй дзвонити.

І ось, одного разу мама подзвонила Юлі і звернулася до неї з проханням: «Доню, мені не вистачає грошей на ліки. Дуже незручно у тебе просити, але більше ні в кого. Може ти зможеш мені допомогти? Або у чоловіка попросити … Я буду потихеньку віддавати».

Читайте також: Як спекти торт у вигляді серця на День святого Валентина

Юля в цей час ходила з подругою по торговому центру, доглядаючи собі нові чоботи. Захоплена процесом, вона дратівливо відповіла мамі: «Ти ж отримуєш пенсію? Що тобі весь час не вистачає? Мама, гроші з повітря не беруться! Їх заробляють! Візьми якусь підробіток, я не знаю … Все, давай! »

«Доню, я отримую пенсію в 2 тис. Мені потрібно заплатити відразу ж 5 тисяч. У мене просто немає таких грошей. Я б з радістю взяла якусь роботу, але не дозволяє здоров’я. Ти пробач, я не повинна була у тебе просити! »- відповіла пенсіонерка.

До Юлі так і не дійшла, що мама у неї одна, а чобіт і подруг може бути ціла купа.

Про цю ситуацію дізнався Юлин чоловік. Від мене дізнався. Він, не кажучи дружині не слова, купив тещі квитки до міста і влаштував її в платну клініку на обстеження.

Все закінчилося добре, пенсіонерка пішла на поправку. Ось невже, якісь 5 тисяч можуть бути важливіше, ніж здоров’я рідної мами?

You cannot copy content of this page