fbpx
Світ
У Берліні напали на Наталю Мосейчук та знімальну групу телеканалу “1+1”: перші деталі інциденту

У Берліні напали на Наталю Мосейчук та знімальну групу телеканалу “1+1”: перші деталі інциденту

У понеділок, 9 травня, у берлінському Трептов-парку російські мітингувальники напали на знімальну групу українського телеканалу “1+1”. Серед поcтраждалих журналістів – телеведуча Наталія Мосейчук.

Про це у Facebook повідомив громадський активіст Олександр Снідалов із посиланням на журналістку Наталію Фібріґ. Він зазначив, що нaпад стався за повної бездіяльності берлінської поліції.

“Бездіяльність берлінської поліції перейшла усі межі. Щойно в Трептор-парку росіяни напали на українську знімальну групу “1+1″, яка фільмували сюжет про порушення під час заходів 9 травня. Поліція Берліну була поруч і не змогла цьому запобігти”, – написав Снідалов.

В ТСН повідомили, що напад на журналістку скоїли учасники акції, які прийшли до меморіалу воїнам Червоної армії, принісши із собою заборонену у Німеччині символіку – георгіївські стрічки та червоні прапори.

“У цей час знімальна група “1+1″ та ведуча Наталія Мосейчук фіксували порушення на камеру. Учасники акції напали на знімальну групу, вигукуючи заклики до наcильcтва”, – повідомили деталі в ТСН.

Фото – скріншот з відео