fbpx

У чому причина швидкого старіння: вчені знайшли відповідь

Всі ми знаємо про те, що нездорове харчування, а також алкоголь і куріння можуть вплинути на швидкість старіння.

Однак експерти назвали вісім інших маловідомих чинників, які прискорюють такі природні процеси.

Спробуйте змінити свій спосіб життя і викорінити ці фактори:

  • Перегляд телевізора

Добре відомо, що чим довше людина сидить перед телевізором, тим гірше це для його талії. Виявляється, ця звичка також зменшує тривалість життя.

Австралійські вчені з Університету Квінсленда з’ясували, що за кожен додатковий годину перегляду телевізора життя людини зменшується на 22 хвилини. Більш того, звичка не відриватися від екрану загрожує підвищеним ризиком xвopoби Альцгеймера.

  • Вживання рідини з пляшок і через соломинку

Прекрасно відомо також, що певні напої впливають на зовнішній вигляд, але велике значення має і те, як саме ми їх п’ємо.

Читайте також: 16 ЗВИЧОК, ЯКІ ШКОДЯТЬ ВАШИМ ЗУБАМ

Наприклад, якщо людина вважає за краще пити прямо з пляшки або через соломинку, то це стимулює утворення зморшок і глибоких ліній навколо рота в такій же мірі, як і куріння. Тому експерти рекомендують пити тільки зі склянки.

  • Надлишок – або нестача – фізичних навантажень

Ніхто не буде сперечатися з тим, що фізична активність вкрай важлива для загального здоров’я і зовнішнього вигляду.

Але не тільки недолік фізичних навантажень шкідливий для здоров’я – небезпеку становить і їх надлишок. Встановлено, що він може спровокувати перенапруження суглобів і підвищити ризик артриту, не кажучи вже про перенапруження серцево-судинної системи.

У той же час, достатню кількість навантажень стимулює приплив крові до шкіри і дозволяє краще захищатися від зморшок.

  • Центральне опалення

Люди витрачають колосальні кошти на продукти по догляду за шкірою, але не підозрюють, що батареї в будинку зводять всі їхні зусилля нанівець.

Центральне опалення та кондиціювання повітря сприяють передчасному старінню і утворення зморшок, оскільки висушують шкіру. Ось чому так важливо користуватися різними способами зволоження повітря.

  • Цукор

Споживання занадто великої кількості цукру шкідливо не тільки для фігури, але і для збереження молодості, оскільки цукор разом з сонячними променями і тютюновим димом є однією з головних причин появи зморшок.

  • Мило

Багато хто вважає його найкращим другом, але це не так. Шкіра має природним захисним бар’єром проти бактерій, який видаляється за рахунок впливу мила. Коли ця лужне середовище змивається з поверхні нашої шкіри, шкіра починає старіти швидше.

  • Подушки

Вони становлять небезпеку через звичку багатьох людей спати на боці, так що на одну з половин особи виявляється посилений тиск.

В результаті цього тиску шкіра складається в зморшки. Тому косметологи наполегливо рекомендують частіше спати на спині.

  • Дієта з низьким вмістом жиру

Прийнято вважати, що подібне харчування дозволяє худнути. Однак відмова від хороших жирів на кшталт жирних кислот Омега-3 негативно впливає на opгaнiзм і прискорює процеси старіння. Не забувайте включати в раціон жирну рибу і волоські горіхи.

Джерело.

You cannot copy content of this page