fbpx
Україна
У Донецькій області від нeбeзпeчнoї iнфeкцiї пoмepлa 16-річна дівчина

У Красногорівці Донецької області від стaфiлoкoкoвoгo мeнiнгiтy пoмepлa 16-річна дівчина Валерія.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

“Увечері 24 червня біля неї підвищилася температура, вранці її доставили в лікарню в Курахово, а звідти о 16:30 – в Слов’янськ. Лікарі боролися за її життя, але на жаль, вночі 26-го червня вона пoмepлa”, – написав Павло Жебрівський.

За словами губернатора Донецької області, ситуація із захворюванням на мeнiнгiт в Красногорівці знаходиться під контролем. Оскільки хвороба може передаватися повітряно-крапельним шляхом вчора медики обстежили 70 осіб, які контактували з дівчинкою.

У десятьох з них – підвищена температура тіла. Сьогодні лікарі оглянули ще 14 осіб, у всіх температура в нормі.

“Як доповіла мені Тетяна Збуцька, перший заступник Мар’їнської райдержадміністрації, ситуація із захворюванням на мeiнгiт в Красногорівці під контролем.

Десять чоловік, у яких вчора була підвищена температура, зараз перебувають під наглядом лікарів: шість – в інфекційному відділенні Курахівської лікарні, четверо – вдома під патронатом сімейних лікарів”, – повідомив Павло Жебрівський.

“Як запевняють медики, стан їхнього здоров’я задовільний. Візуальних ознак розвитку захворювання немає. Але остаточні результати аналізів, які вони здали вчора, будуть сьогодні ввечері”, – додав він.

Cтaфiлoкoкoвий мeнiнгiт – інфекційне захворювання, один з різновидів гнійного мeнiнгiтy що викликається збyдникaми Staphylococcus aureus і Staphylococcus epidermidis, ураження завжди є вторинним. Характерними особливостями даного захворювання є тяжкий перебіг, можливість виникнення абсцесу мозку і несприятливий прогноз.

Джерелом зараження є хворі і носії збудника. Механізм передачі інфекції повітряно-крапельний, контактний і аліментарний. Як пише Вікіпедія, звичайно стафілококовим менінгітом хворіють новонароджені і діти до трьох місяців з перинатальною патологією.

Читайте також: НА ХАРКІВЩИНІ П’ЯТИРІЧНА ДІВЧИНКА ОТРУЇЛАСЯ РОЗЧИННИКОМ

Джерело.

You cannot copy content of this page