fbpx

У Еммануеля Макрона після розмови з Путіним заявили, що евакуація з Маріуполя неможлива. Ось як пояснили

У Макрона після розмови з Путіним заявили, що евакуація з Маріуполя неможлива. Ось як пояснили.

Президент Франції Еммануель Макрон провів телефонну розмову з президентом РФ Владіміром Путіним, обговорювалося також питання евакуації з Маріуполя.

Як пише “Європейська правда” з посиланням на Le Figaro, про це заявив представник Єлисейського палацу за результатами розмови.

Умови для початку гуманітарної операції з надання допомоги жителям українського міста Маріуполь, обложеного російською армією, “на даному етапі не створені”, оголосили в Єлисейському центрі.

Макрон представив операцію з евакуації, яку запропонували Франція, Туреччина та Греція, своєму російському колезі, який сказав, що “подумає про це”, перш ніж дати відповідь, додав представник Єлисейського палацу.

Міністр закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан заявив, що якщо Захід нічого не зробить для допомоги Маріуполю, то це буде його колективна провина.

Нагадаємо, аніше президент Франції Еммануель Макрон сказав, що “не вживав би” на адресу Путіна слів, які вжив президент США Джо Байден, зокрема, назвавши його м’ясником – щоб зберігати можливість вести якийсь діалог з президентом РФ.

В той же час українська діаспора в Парижі і в інших містах Франції робить все можливе задля допомоги Україні і українцям.

Слава Україні і ЗСУ!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page