fbpx

У Гостомелі окупанти розтрощили авто з жінкою та дитиною: матері не стало відразу, вона проїхала лише 700 м від дому. Дитина була пристебнута на задньому сидінні. Некерований автомобіль врізався в магазин

У Гостомелі окупанти розтрощили авто з жінкою та дитиною: матері не стало відразу, вона проїхала лише 700 м від дому. Дитина була пристебнута на задньому сидінні. Некерований автомобіль врізався в магазин.

У селищі Гостомель під Києвом російські окупанти розтрощили машину, в якій їхала жінка з маленькою дитиною. Мати від отриманих ран відразу покинула цей світ, а некерований автомобіль врізався в магазин.

Про це для видання The Village Україна розповів хлопець, який 24 лютого виїхав з Києва до Гостомеля, щоб рятувати родичів. Проте селище швидко захопили солдати РФ.

Дитина, які була пристебнута на задньому сидінні, вижила. Хтось із місцевих жителів забрав її з розтрощили машини та віддав бабусі. Проте зараз їхня доля невідома.

З’ясувалося, що жінка з дитиною вирішила поїхати з небезпечного місця до своєї мами. Вона встигла від’їхати від свого дому лише на 700 метрів.

Про це розповів чоловік жінки. Він не хотів їхати з Гостомеля, через що у них з дружиною виникла суперечка, після якої вона й забрала дитину та хотіла виїхати сама. Проте не змогла – російські окупанти вирішили все за неї.

Нехай Господь прийме цю жіночку у своєму царстві!

You cannot copy content of this page