fbpx
Суспільство
У грудні 2019-го президент отримав 28 тисяч гривень, а виплата так званої “13-й зарплати” Зеленському та керівництву ОПУ не передбачена. 

У 2019 на посаді президента України Володимир Зеленський отримав зарплату майже в 209 тис. грн.

Про це “Українським новинам” повідомили в Державному управлінні справами (ДУС) у відповідь на запит, передає видання Гордон.

За даними відомства, зарплата глави Офісу президента України (ОПУ) Андрія Богдана склала в 2019 році майже 219 тис. Грн.

“Заробітна плата президенту України Зеленському в грудні 2019 року нарахована в розмірі посадового окладу – 28 тис. грн. Інших складових заробітної плати (надбавок, премій і так далі) президенту України не встановлено. З нарахованої заробітної плати сплачено податки і збори згідно з чинним законодавством в сумі 5460 грн “, – сказано в документі ДУС.

Читайте також: ТАК, ТРЕБА ТРОШКИ ТЕРПІННЯ, АЛЕ ПОВІРТЕ – ВОНО ТОГО ВАРТУЄ! В’ЯЛЕНА ДОМАШНЯ КУРЯЧА БАСТУРМА – ЦЕ ЩОСЬ НЕЙМОВІРНЕ! ЗУПИНИТИСЯ І НАЇСТИСЯ ПРОСТО НЕ МОЖЛИВО! ЗАВЖДИ ГОТУЮ НА СВЯТА ЧИ ПРОСТО КОЛИ ЗНАЮ, ЩО ПРИЇДУТЬ ДІТИ, ЗЯТЬ, НЕВІСТКА – ВСІ ЦЮ СМАКОТУ ОБОЖНЮЮТЬ!

У 2019 на посаді президента Зеленський отримав меншу зарплату, ніж глава ОПУ Богдан.

Зеленському та керівництву ОПУ не передбачена виплата так званої “13-й зарплати” по підсумками 2019 року.

Видання нагадує, інавгурація Зеленського відбулася 20 травня 2019 року. Богдан був призначений на посаду глави Адміністрації Президента (АП) України 21 травня. 25 червня Зеленський звільнив Богдана і всіх співробітників АП та перевів їх у новостворений Офіс президента.