“Картку киянина” хочуть “омолодити”, підключивши до її функцій новий модуль для столичних працівників IT-сфери, яких в Києві налічується понад 26 тисяч.
Зараз над його створенням спільно працюють Департамент інформаційно-комунікаційних технологій КМДА , Kyiv Smart City і співтовариство Kyiv IT Cluster. Заробити новий модуль може вже в наступному році.
Зараз “Картку киянина” можуть отримати всі зареєстровані мешканці столиці, ті, хто постійно працює або навчається в Києві, військові і переселенці. Для цього необхідно звернутися в відділення “Ощадбанку” маючи з собою паспорт, ідентифікаційний код і заповнити пакет документів.
Особливою популярністю картка користується у столичних пенсіонерів, так як по ній надають знижки на покупку ліків, медпослуги та безкоштовний проїзд в міськтранспорту.
Читайте також: КУРС ВАЛЮТ НА 29 ВЕРЕСНЯ: ДОЛАР ТА ЄВРО ПРОДОВЖУЮТЬ РОСТИ У ЦІНІ
У мерії мають намір омолодити аудиторію користувачів “Картки киянина”. “Зараз ми активно працюємо над удосконаленням” Картки киянина “.
Оновлений сервіс повинен стати сучасним інструментом, спрямованим на поліпшення життя киян”, – заявив директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров.
Використовуючи “Картку киянина” з IT-модулем, городяни зможуть знаходити для себе тематичні воркшопи, місця для проведення лекцій, бізнес-зустрічей, бронювати квитки для відряджень і подорожей, шукати вакансії по IT-напрямку, отримувати знижки в кафе.
“При отриманні” Картки киянина “в банку можна буде відразу зазначити в анкеті” підключити IT-модуль “, завантажити спецдодаток.
А на сайті при реєстрації користувача буде автоматично направлено на функціонал цього модуля”, – пояснює Андрій Тимчишин-Валевський, проектний координатор Kyiv Smart City, додаючи, що зараз в соцмережах запущений опитування, щоб зрозуміти основні потреби столичного IT-спільноти.
“З листопада ми презентуємо бачення того, яким може бути цей модуль, а далі стартує етап публічного обговорення. І вже після прийматиметься рішення про додавання нового модуля до” Карткою киянина “, – говорить Тимчишин-Валевський.
Реалізовувати проект будуть за допомогою партнерів. У планах у розробників створити окремі модулі для студентів і пенсіонерів.