fbpx
Breaking News
Спізнився, не встиг попрощатися з живою. Уві сні Руслану хотілося підійти до бабусі, обійняти, поцілувати рідні натруджені руки. Але вона, хоч і стояла, здавалося, зовсім поруч, тільки він намагався наблизитися – віддалялася, танула в сірому тумані, і лише обличчя залишалося чітким. Руслан бачив, що бабуся хмурилася, дивилася на нього сумними очима. “Що я маю зробити, щоб ти мене простила? Щоб я сам себе пробачив?” – питав у неї і прокидався.
Обожнюю мамині пісні голубці з грибами та пшоном! Вони такі смачні, що навіть мій чоловік любить їх більше за звичайні. Такі голубчики здавна готують у нас на Полтавщині. Спробуйте!
Ці речі треба прати набагато частіше, ніж ми думаємо і робимо це. І ось чому!
Бабусині макові пиріжки – найсмачніша макова випічка, яку я куштувала! Як я ностальгувала за ними все життя! А тут, коли була у мами, зазирнула до старого, ще бабусиного зошита, а там – яке щастя! – цей рецепт! Мама за ним не пекла – їй завжди ніколи було. А я не втерпіла, і прямо вчора наготувала цілу гору бабусиних фірмових макових пиріжечків, а сьогодні від них лишилося всього купка. Така смакота!
Це надзвичайно смачний сирник, який може стати достойною альтернативою торту. Сподобається навіть тим, хто не дуже любить сир!
Суспільство
У Київській області на ходу горіла електричка

Транспорт слідував за маршрутом “Жмеринка-Київ”‚ пише «Сегодня».

На Київщині горів електропоїзд сполученням “Жмерінка- Київ “. Як повідомляє ГСЧС, інцидент стався 26 серпня.

“По прибуттю на місце події рятувальниками було встановлено, що два пасажирських вагони повністю охоплені вогнем.

Вагони було від’єднано від основного складу і транспортовані на спеціально відведений запасний шлях”, – пояснили рятувальники.

На щастя, подія обійшлася без травмованих і постраждалих. Причина загоряння на даний момент встановлюється.

Читайте також: УКРАЇНЦІВ В 2017-М ЧЕКАЮТЬ ЩЕ ОДНІ «ДОВГІ» ВИХІДНІ: СКІЛЬКИ ВІДПОЧИВАТИМЕМО

Related Post

facebook