fbpx
Суспільство
У квітні він проведе 5 зустрічей в містах Уралу і Сибіру. Авторитетний педіатр не зміг прокоментувати свій тур по містах Росії… Їде підзаробити?..

Відомий педіатр Євген Комаровський заявив про те, що в квітні проведе зустрічі в п’яти містах Росії, але на запит журналістів коментарів з цього приводу не дав.

Про це повідомляє 112.ua.

“Мені дуже приємно вас проінформувати, що в квітні пройде п’ять великих зустрічей в містах Уралу і Сибіру. З 12 по 21 квітня я в Уфі, Новосибірську, Якутську, Іркутську і Єкатеринбурзі. І в кожному місті у нас пройде великий семінар тривалістю близько 4 годин, де ми будемо обговорювати найгостріші, найактуальніші питання здоров’я дитини “, – заявив Комаровський в відео, опублікованому в Facebook.

Квитки бажаючим обійдуться від 1 тис. рублів до 3,5 тис. рублів. У програмі заплановані продаж книг і фотосесія з відомим педіатром.

На запит журналістів про цю  ситуацію Євген Комаровський заявив, що поки не готовий нічого коментувати…

Читайте також: ВІДОМО, ЩО КРАЩОГО ДЖЕРЕЛА ЗАЛІЗА, НІЖ ЯЛОВИЧА ПЕЧІНКА, НЕ ЗНАЙТИ! ТИМ, ХТО ЯК Я, МАЄ НИЗЬКИЙ РІВЕНЬ ГЕМОГЛОБІНУ, ВОНА ПРОСТО НЕОБХІДНА В РАЦІОНІ. ЦЕ МІЙ УЛЮБЛЕНИЙ РЕЦЕПТ, ЗАВДЯКИ ЯКОМУ ЦЯ СТРАВА СТАЛА УЛЮБЛЕНОЮ В РОДИНІ. НУ ДУЖЕ СМАЧНО І НІЖНО, ПАСУЄ ДО КАРТОПЛІ, МАКАРОНІВ І БУДЬ-ЯКИХ КАШ.

Фото з відкритих джерел.

facebook