fbpx

У Львові п’яні горе-батьки заснули на вулиці, забувши про дітей

У Львові подружжя напилося так, що заснуло на газоні і забуло про дітей. Плач малюків почули перехожі і викликали поліцію.

Не надто тверезих чоловіка та жінку із дітьми бачили ще зранку. Голова сімейства навіть встиг подрімати на лавці біля сусіднього коледжу, пише 24 канал.

Звідси його попросили піти, аби не заважав абітурієнтам. Решту сімейства бачили неподалік на газоні. Там мешканці й почули плач дитини та викликали поліцію.

Дорослі не реагували на крик малечі. Обоє п’яні заснули на траві. Поряд із ними було 4 дітей.

“Одна дитина віком до року, яка плакала голосно. Коли прийшла до тями матір, вона не могла зорієнтуватись, де вона знаходиться, що з нею відбувається, що діти поруч з нею”, – розповіла старший інспектор Наталя Турчин.

Патрульні викликали швидку та представників сектору ювенальної превенції. Згодом, дітей забрали від батьків і влаштували до дитячих будинків.

В Службі у справах дітей про цю родину чують не вперше. Три роки тому, в них було ще двоє малюків. Тоді діти потрапили до дитячого будинку. Але згодом ситуація нібито покращилась і батькам дітей повернули. Після цього вони переїхали на Закарпаття. Але згодом знов з’явились у Львові.

Читайте також: МЕДСЕСТРА ЗА ГРОШІ РОБИЛА УКОЛИ НАРКОЗАЛЕЖНИМ

“Після цього до нас поступала інформація з поліклініки про народження в грудні 2014 року ще однієї дитини. Вказана адреса, куди була виписана мама з дитиною не відповідала дійсності”, – сказав начальник відділу “Служба у справах дітей” Ростислав Тимків.

Згодом, вони зникли з поля зору. Зараз поліція знову шукає цих батьків. Служба у справах дітей готує позов до суду, аби забрати малечу. Водночас, стало відомо, що в матері є ще троє дітей, батьківських прав на яких її позбавлено. Адже, 7 років тому її судили через загибель четвертої дитини.

You cannot copy content of this page