fbpx
Цікаве
У мам кожного знаку Зодіаку свій стиль виховання дітей. Згадайте, як вас виховувала мама? Схоже? Ні? А як ви виховуєте свою дитину?

У мам кожного знаку Зодіаку свій стиль виховання дітей. Згадайте, як вас виховувала мама? Схоже? Ні? А як ви виховуєте своє чадо? Джерело

 • Овен

Материнські плюси: впевненість, самосвідомість, сила, безстрашність.

Материнські мінуси: дух суперництва, лють, обмеженість поглядів, одержимість, марнославство, егоцентризм.

Материнський стиль: мама-Овен відрізняється енергійністю і життєстійкістю, і саме ці якості вона буде прищеплювати своїм дітям. У такої мами особливо не побешкетуєш – вона строга і вимоглива!

Упертий і зухвалий характер жінок цього знака пояснює те, що стаючи мамами, вони з тієї ж наполегливістю намагаються стати найкращими мамами на світі. Мама-Овен прагне робити все найкраще для свого чада, і краще за всіх.

З іншого боку, мама-Овен занадто рано починає вважати своїх дітей дорослими. Її діти виростають вільними і самостійними, але у них практично не має дитинства.

При цьому мама, сама того не помічаючи, організовує життя в будинку так, як їй зручніше, не враховуючи дитячих потреб. Тому у дітей іноді послаблене відчуття любові до батьківського дому.

 • Тілець

Материнські плюси: усталеність поглядів, хороший смак, здоровий глузд, працьовитість.

Материнські мінуси: примхливість, матеріалізм, перепади настрою, марнославство.

Материнський стиль: мама-Тілець – практична і спокійна жінка, яка міцно стоїть на ногах. Вона цінує комфорт і затишок і, звичайно ж, завжди вміє створити його.

Дітям мама-Телець прищеплює любов до простих радощів життя у вигляді смачної страви або красивого вбрання, вчить цінувати життєві задоволення.

Крім того, зазвичай така мама – дуже економна. Вона вміє зберегти копієчку на чорний день, і з успіхом вчить цього своїх дітей.

Свою любов Мама-Тілець проявляє досить неординарно. Вона готова тискати і цілувати своїх діток постійно, і часом здається, що вони задихнуться від її надмірної опіки.

Мама-Тілець прагне прив’язати дитину до себе і контролювати її життя навіть і після шлюбу. Зате емоційно Тельці дають дитині дуже багато!

 • Близнюки

Материнські плюси: різнобічність, моложавість, цікавість, відкритість, оригінальність, винахідливість.

Материнські мінуси: непослідовність, відсутність кордонів, схильність суперечити собі, нетерплячість, невміння слухати.

Материнський стиль: мама-Близнюк досить товариська і легка на підйом, любить ходити в гості і подорожувати, від чого здається трохи легковажною і недостатньо практичною особою.

Читайте також: Свяченою сіллю обсипають дім, додають у купіль і колиску для немовлят і носять на гpyдяx як оберіг

Часто діти таких мам виховуються в середовищі вседозволеності і без особливих виховних принципів: мама-близнюк дозволяє їм багато сподіваючись, що діти самі розберуться що добре, а що погано в процесі життя. Така мама завжди легко знайде розвагу своїм дітям і з великим задоволенням прийме в
ній сама участь.

Мама-близнюк – демократична людина, яка завжди буде найкращим другом дитині, тому зазвичай ії діти відкриті. Мами-близнюки легкі в спілкуванні зі своїми дітьми, але поверхневі.

Тому діти дуже рано перестають звертатися до них за порадою, навіть коли мама реально могла б допомогти. Зате дружні стосунки з дітьми зберігаються на все життя!

 • Paк

Материнські плюси: чуттєвість, затишність, хороший смак, відданість, сентиментальність.

Материнські мінуси: прагнення дл надмірної опіки, перепади настрою, боязкість, ревнощі.

Материнський стиль: мама-Paк – це класична квочка, яка уважно стежить за здоров’ям своїх тепличних курчаток: чи вчасно вони нагодовані, як одягнені тощо. Мама-Paк проявляє особливу старанність у контролі над життєдіяльністю своїх дітей, оточує їх постійною турботою.

Найчастіше це перетворюється в надмірну опіку і тотальний контроль. Однак така мама дуже добра і сердечна, і за ці якості їй можна пробачити багато.

Сентиментальність, властива цьому знаку з дитинства, виражається і в зрілому віці. Ставши мамами, вони зберігають всі важливі і значущі, на їх думку, речі: фотографії, листи, блокнотики.

Мама-Paк тепла і велелюбна, але занадто серйозно ставиться до виховання та навчання своїх дітей. Її діти виростають дуже сімейними і домашніми. Але занадто ранній емоційний розвиток, під впливом маминих почуттів, створює в майбутньому проблеми в сердечних справах.

 • Лев

Материнські плюси: райливість, лідерство, винахідливість, впевненість.

Материнські мінуси: егоцентризм, драматизм, надмірна енергійність, зайвий оптимізм.

Материнський стиль: мама-Лев дуже цінує і любить себе і свій імідж в суспільстві, зовні вона зазвичай виглядає яскравіше інших. Мама-Лев виступає в ролі авторитету для своїх дітей, і її образ начальниці в очах своїх чад повинен бути ідеальний, тому діти такої мами часто виростають схильними до слухняності та покіпливості.

Мама-Лев вчить дітей впевненості і марнославству, щоб ті не пропали в бою. Мама-Лев більш уважніша до своїх почуттів, ніж до почуттів дітей.

Вона любить поговорити про дітей з подругами, але увагу приділяє в основному зовнішньому вигляді: діти у неї причесані і красиво одягнені. Але їх внутрішньому світу вона часто приділяє недостатньо уваги.

 • Діва

Материнські плюси: організованість і порядність, здоровий глузд, здорові звички, інтелект.

Материнські мінуси: категоричність, неспокій і нервозність, самовдоволення, надмірна схильність до самоаналізу

Материнський стиль: мама-Діва вкрай дбайлива і копітка. Вона проявляє підвищену пильність до зовнішнього вигляду дітей: чи ретельно вони одягнені, чи немає зморшок на вигладженому одязі, чи добре нагодовані, чи здорова їх їжа тощо. Найчастіше турбота про дітей перетворюється на самоціль.

Однак саме мама-Діва здатна прищепити дітям працездатність і посидючість, вміння врахувати кожну дрібницю і нічого не забути.

З тією ж стриманістю і строгістю ці мами привчають малюків до хорошого смаку, вчать правильним вчинкам і підходу до всього з холодною головою. Під девізом здорового способу життя Мама-Діва приділяє особливу увагу гігієні і харчуванню.

Мама-Діва дуже турботлива і готова підтримувати дитину все життя, але вона виражає свої почуття більше справою, а дитині часто не вистачає просто ласки.

 • Терези

Материнські плюси: терплячість, вишуканість, хороший смак, справедливість.

Материнські мінуси: непослідовність, снобізм, марнославство.

Материнський стиль: мама-Терези – це досить демократична мама, яка намагається збалансовано і всебічно виховувати своїх дітей. Вона в міру строга і в міру добра. У такої мами все відміряно і враховано в необхідній кількості.

Діти мами-Терезів засвоюють у неї лояльність до зовнішнього світу і миролюбність, вміння згладжувати конфліктні ситуації і знаходити спільну мову з усіма навколо.

Іноді дратівлива і запальна, але справедлива і ніжна Мама-Терези здатна і казку дітям почитати, і покарати по справедливості.

Найчастіше мама-Терези для своєї дитини швидше подруга, ніж мама. Таке виховання дуже допомагає дітям в їх власних майбутніх стосунках. Але якщо мама – самотня, то вона чекатиме від дитини, що вона заповнить їй відсутнього партнера, тим самим нав’язуючи їй своє емоційне життя.

 • Скорпіон

Материнські плюси: сила, стійкість, інтуїція, сила волі.

Материнські мінуси: контроль, параноя, емоційний холод, божевілля, надмірна наполегливість.

Материнський стиль: мама-Скорпіон – дуже складна особистість. їй часто нелегко і з собою справитися, не те, що з власними дітьми. Тут все залежить від рівня її духовного розвитку.

Мама, яка не дуже розвинута духовно і морально, все життя буде тиснути, навіть травмувати дітей своїм авторитетом і поглядами на життя, привчаючи їх до того, що все людське життя – боротьба і треба вміти захищатися.

Мама більш високих принципів, навпаки, буде лояльною і менш деспотичною з дітьми, що допоможе їм зберегти нервову систему і почуття власної гідності.

Любов до дітей у такої мами безмежна, як і відданість. Така мама здатна розпізнати талант своєї дитини і направити його в правильне русло.

Мама-Скорпіон постійно створює дітям емоційні стреси. Вона схильна втручатися в усі ситуації в житті дитини, сама переживаючи їх дуже гостро. їй хочеться постійно тримати дітей в полі свого контролю.

Стрілець

Материнські плюси: авантюризм, мудрість, почуття гумору, наявність супер організаторських здібностей.

Материнські мінуси: нетерплячість, грубість, прямолінійність, надлишок спонтанності, безладність.

Материнський стиль: мама-Стрілець оптимістична і позбавлена надмірної критичності. Вона досить легко дивиться на життя. Її вічно тягне в невідомі краї і до далеких цілей. Така мама багато їздить і подорожує зі своїми дітьми.

Читайте також: А як ви гадаєте: наявність дитини – це мінус чи плюс в очах чоловіка? А якщо у жінки двоє дітей? Або ж навіть троє? Які шанси і що для цього треба!

Мама-Стрілець постійно знаходиться в русі, і діти засвоюють цей життєвий ритм, стають такими ж легкими на підйом, не бояться ризикувати заради досягнення цілей.

Мама-Стрілець краще за всіх може організувати будь-яке свято, захід або похід, та так, що її дітям це здасться справжньою пригодою. А неймовірне почуття гумору ніколи не дасть малюку занудьгувати.

Мама-Стрілець уважна до дитини і допомагає їй в інтелектуальному розвитку. Але в емоційному житті діти занадто рано пущені на самоплив.

 • Козоріг

Материнські плюси: планування, порядність, традиційні цінності, послідовність, терплячість, вдумливість.

Материнські мінуси: занепокоєння і тривога, зайва обережність, песимізм, сумніви в собі, надмірна серйозність.

Материнський стиль: мама-Козоріг дуже стримана і, як правило, небагатослівна. Її життєстійкості і завзятості можна лише позаздрити. Вона не буде сюсюкатися і розчулюватися перед безневинними витівкам своїх дітей, а строго вичитає їх.

Діти мами-Козорога вчаться серйозному ставленню до життя і цілеспрямованості, а також ощадливості і практицизму, яким мами інших знаків можуть здатися жадібністю і скупістю.

Мама-Козоріг буває занадто організована. Надмірно серйозне ставлення до правильного режиму і порядку в будинку може викликати у дитини почуття несвободи. Правда, це врівноважується повагою до особистості дитини.

При цьому діти Козорогів розвиваються швидше в інтелектуальному плані, ніж в емоційному. Причина цього – стриманість Козерогів в прояві любові.

 • Водолій

Материнські плюси: моложавість, відкритість, оригінальність, справедливість.

Материнські мінуси: обмеженість, занепокоєння і драматизм, відстороненість, надмірне потурання.

Материнський стиль: мама-Водолій любить побешкетувати. У такої мами зазвичай немає чітких принципів і особливої виховної програми. Вона не вважає, що до дитячих примх слід прислухатися.

Її діти ростуть в атмосфері вседозволеності і максимальної свободи самовираження, що не завжди добре.

Мама-Водолій пускає своїх малюків у вільне плавання думок і дій, щоб ті самі відчули, де закінчуються ті рамки дозволеного. Вона схильна вчити дітей, як жити в жорстокому сучасному світі завдяки веселощам і неймовірній емоційності.

Мама-Водолій – найавторитарніша з усіх, тому діти з сильною індивідуальністю виростають бунтівниками. Дітей зі слабкою індивідуальністю вона може абсолютно придушити і на все життя прив’язати їх до себе.

 • Риби

Материнські плюси: співчуття, розвинена уява, дбайливість, винахідливість.

Материнські мінуси: дивацтво, маніпулювання, нестійкість, відчуття провини.

Материнський стиль: мама-Риба – зазвичай чутлива і меланхолійна, на своїх чад дивиться як на маленьких янголят, дуже сентиментальна. Дітям такої мами нелегко, оскільки вона має високу залежність від свого настрою і самопочуття: сьогодні може бути душевною і люблячою,
а завтра – відстороненою і неласкавою.

Тому дітям мами-Риби доводиться пристосовуватися до ії нестабільного стану, і така залежність зазвичай псує характер дітей, змушуючи підлещуватися і підлабузнюватися,
щоб отримати чергову порцію материнської ласки.

Мами-Риби не вміють чітко провести межу між собою і дітьми: вони відчувають дітей продовженням самих себе. Тому діти часто вислуховують усі подробиці Й життя, які їм зарано знати. Це сприяє більш ранньому становленню дитини в емоційному житті, але позбавляє їх міцної етичної опори.

facebook