fbpx

У мене два сини Андрій та Артем. Обидва дорослі, одружені. Різниця між ними лише три роки, а живуть зовсім по-різному. Я вважаю, що справа у їхніх дружинах

У мене два сини Андрій та Артем. Обидва дорослі, одружені. Різниця між ними лише три роки, а живуть зовсім по-різному. Я вважаю, що справа у їхніх дружинах.

Андрій – мій старший син. Зі своєю дружиною Дашею він зустрічався рік. Даша мені не подобалася.

Вона не давала моєму синові проходу, постійно дзвонила і чогось вимагала. Але Андрій любив її, виконував усі прохання, допомагав їй та її батькам, будучи навіть хворим чи сильно втомленим.

Я була проти їхнього шлюбу, Даша надто вимоглива і егоїстична, перетворювала Андрія на підкаблучника і намагалася побільше з нього мати.

Але Андрій був закоханий та піддався її впливу. У шлюбі апетити Даші лише виросли, і вона вимагала дедалі більше. Вона народила дитину, потім другу і на роботу виходити не поспішала.

Виправдовувала себе, що займається будинком. Вдома вона, звісно, ​​займалася. У квартирі чисто, смачна їжа, діти відвідують гуртки. Натомість син працював без вихідних та свят, їхав на роботу рано, повертався пізно. Він директор фірми, дуже багато працює та несе велику відповідальність.

Син хоч і багато досяг, але часто був втомленим і напруженим. Зате Даша завжди свіжа, в дорогих обновках, з манікюром і з зачіскою. Мені така розстановка сил не подобалася. Але тільки доти, доки я повністю не впізнала дружину молодшого сина.

Артем познайомився з дівчиною, набагато молодшою ​​за нього. Наталя, так звати дівчину, спочатку мені сподобалася. Скромна, ввічлива, доброзичлива, дуже симпатична. Але виявилося, що перше враження оманливе.

Дівчина виявилася не скромною, а дуже закритою, про таких говорять сама собі на думці. Заміж вона не хотіла. Коли я акуратно питала їх, коли ж буде весілля, вони з Артемом в один голос стверджували, що їм це не потрібно.

Адже роки йдуть, синові треба заводити сім’ю. Через кілька років стосунків, пара все ж таки вирішила одружитися. Артем та Наталя винайняли квартиру, почали жити разом. Я стала заїжджати до них у гості і впізнавати свою невістку краще.

Щоразу я розчаровувалася все більше. Наталя абсолютно безгосподарна і відверто плювала на домівку. Особливої ​​турботи про сина вона не виявляла. Треба сказати, що вона не була дбайливою навіть коли вони зустрічалися.

Але я все списувала на те, що вони не одружені. На мої зауваження Наталя реагує холодно, з абсолютною байдужістю, начебто не про неї, а про сусідку знизу.

Читайте також: З речей мені дістався лише ноутбук, холодильник, а меблі ніхто ділити не збирався, адже мені віддали найдорожче — нашу дочку!

Артем та Наталя ведуть роздільний бюджет. Вони вносять рівну суму для загальних витрат – на квартиру, комуналку та продукти, решту залишають собі. Наталя багато працює, у вихідні її практично немає вдома, Артем наданий сам собі.

Я відчуваю, що син занудьгував. Жодних чоловічих справ по дому не робить, діти не плануються, на роботі жодного руху. Як сидів сім років тому на посаді менеджера середньої ланки, так і досі сидить.

А Андрій за цей час став директором, змінив кілька машин, має двох прекрасних доньок. У нього повноцінне, цікаве, забезпечене життя. А Артем засів зі своєю Наталкою, яка ніяк не спрямовує свого чоловіка до успіху, і з якою немає спільних цілей. Таке відчуття, що кожен живе сам собою.

Тоді я і зрозуміла, як багато в житті чоловіка залежить від жінки поруч. Саме жінка робить свого чоловіка успішним і робить його життя повноцінним.

Андрію дуже пощастило з Дашею, і тепер я відчуваю провину перед нею за те, що колись засуджувала. Сподіваюся, Артем теж зробить правильні висновки та знайде жінку, з якою збудує щасливе життя.

Фото – авторське, ілюстративне.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page