fbpx

У мережі не можуть заспокоїтися через неприродну позу президента росії під час зустрічі з Шойгу. А ще за останні тижні він сильно постарів (фото)

У мережі не можуть заспокоїтися через неприродну позу президента росії під час зустрічі з Шойгу. А ще за останні тижні він сильно постарів.

У четвер, 21 квітня, російський диктатор Володимир Путін зустрівся зі своєю “правою рукою”, міністром оборони РФ Сергієм Шойгу. Під час цієї зустрічі користувачі Мережі звернули увагу на неприродну позу кремлівського “фюрера”.

Про те, що “головний” давно не дуже здоровий, давно ходять чутки. Це підтверджує кожна його публічна, а їх не так багато, поява. Кожного разу, коли “головний” з’являється на публіку, багатьох дивує його зовнішній вигляд.

Про неприродну позу під час сьогоднішньої зустрічі, яка тривала недовго, помітили користувачі Мережі та почали жваво обговорювати.

На опублікованих кадрах видно, як “фюрер” РФ втиснувся у крісло, а руками міцно вхопився за стіл та не відпускав його протягом усієї зустрічі. Дивує також його вираз обличчя та нервова манера поведінки. Під час перемовин він постійно постукує ногами, а сам вираз обличчя – розгублений. Також неозброєним оком видно, як він значно постарів за декілька тижнів.

На дивну позу “головного” уже іронічно відреагували у соціальних мереж та почали з’являтися різні фотожаби. Так, користувачі жартують, що він під час зустрічі хотів відібрати стіл у Шойгу, вже так міцно вчепився у нього.

 

Фото з телеграм каналу

You cannot copy content of this page