fbpx

У мій будинок заїхали “визволителі”. Два російські БТР заїхали до мене у двір. Добре, що я встиг вивезти дітей. Сьогодні у всіх нас лише одне бажання, – Екс-футболіст київського “Динамо” Владислав Ващук розповів про жахи, які вони пережили

Екс-футболіст київського “Динамо” Владислав Ващук 29 березня у Facebook повідомив, що після того, як він на початку березня разом зі своїми дітьми залишив обложений Гостомель, до нього на подвір’я заїхали російські танки, а в будинку опинилися окупанти.

Через три дні після того, як ми вийшли гуманітарним коридором, у мій будинок заїхали “визволителі”. Добре, що я встиг вивезти дітей.

“Через три дні після того, як ми вийшли гуманітарним коридором, у мій будинок з дружнім візитом заїхали “визволителі”. Два російські БТР заїхали до мене у двір. Добре, що я встиг вивезти дітей. Пишу для тих, хто, можливо, досі, сидячи в безпеці десь за кордоном, відчуває ілюзії з приводу того, що буде можливість з кимось там вирішувати і у вас все буде ок. Ні. Не вийде. Вони прийшли сюди не домовлятися. І ми тут дуже змінилися. Ви собі уявити не можете, як, – написав Ващук. – Сьогодні у всіх нас тільки одне бажання – щоб наші ЗСУ якнайшвидше вичистили цю нечисть із нашої України! Щоб ті, хто прийшов сюди, на нашу землю, знищувати нас і грабувати, були знищені, щоб наша земля була вільна».

Ще 11 березня Ващук повідомив, що напередодні разом із дітьми виїхав гуманітарним коридором із Гостомелю.

За словами спортсмена, його будинок в Гостомелі наглядали літні сусіди, які там залишилися, сам він із сином живе в гостях у брата, а донька разом з матір’ю, українською бізнес-вуменою Маргаритою Січкар поїхала до Львова.

Слава Україні і ЗСУ!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джелел.

You cannot copy content of this page