fbpx

У Москві вирішили, що президент України Володимир Зеленський вже має право на існування – вони вже не бажають ліквідувати українського лідера. От дякуємо – деталі

У Москві вирішили, що президент України Володимир Зеленський вже має право на існування – вони вже не бажають ліквідувати українського лідера.

Деталі: прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков назвав неправдою повідомлення про бажання російської влади фізично ліквідувати президента Володимира Зеленського.

Ну, як пам’ятаємо, раніше Кремль також багато разів запевняв, що не має наміру нападати на Україну.

Про те, що вони вже не проти, щоб Зеленський жив, зокрема, пише російське державне пропагандистське видання “РИА Новости” з посиланням на Пєскова.

Пряма мова Пєскова на питання про бажання російської влади ліквідувати Зеленського: “Ні, це неправда”.

Як заявив прессекретар Путіна, Росія зацікавлена ​​в тому, щоб Зеленський погодився на висунуті на переговорах умови, через які РФ нібито хоче “покласти край військовій операції”.

Нагадаємо, що передувало цій заяві Пєскова. “Українська Правда” пише:

25 лютого президент Володимир Зеленський повідомив, що до Києва увійшли диверсійні групи РФ і що Росія позначила його як ціль номер один.

28 лютого британське видання The Times повідомило, що в Києві діють понад 400 “вагнерівців”, яким Кремль наказав ліквідувати президента Володимира Зеленського та його уряд та підготувати підґрунтя для захоплення влади Росією.

1 березня вже українська розвідка повідомила, що Збройні сили України 26 лютого знищили ударне чеченське угруповання, метою якого була ліквідація президента Володимира Зеленського.

Ще за кілька днів до нападу Росії на Україну, Сполучені Штати Америки повідомили, що отримали розвідувальні дані, що Росія склала списки тих, кого треба арештувати чи ліквідувати в Україні при вторгненні.

Слава Ураїні і ЗСУ!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джелел.

You cannot copy content of this page