fbpx

У НАТО відповіли, чи будуть в подальшому забезпечувати Україну військовою технікою

У НАТО відповіли, чи будуть в подальшому забезпечувати Україну військовою технікою

НАТО, розуміючи, що Росія не збирається відступати від своїх амбіцій по захопленню України, очікує посилення наступу на сході та півдні країни в найближчому часі. З огляду на це Альянс заявив про свою готовність подальшої збройної підтримки України.

Про це повідомив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг напередодні зустрічі глав МЗС країн Альянсу. Його слова цитує “Європейська правда”.

“Москва не відступає від своїх амбіцій в Україні. Тепер ми спостерігаємо значний відхід військ від Києва для перегрупування, переозброєння та поповнення запасів, а також перемикання їхньої уваги на схід. У найближчі тижні ми очікуємо подальшого наступу Росії на сході та півдні України, щоб спробувати захопити весь Донбас і створити сухопутний міст до окупованого Криму”, – заявив Столтенберг.

Генсек НАТО повідомив, що міністри закордонних справ країн-членів Альянсу обговорять на зустрічі, яку подальшу підтримку вони можуть надати Україні. При цьому Столтенберг наголосив, що союзники налаштовані рішуче.

“Союзники рішуче налаштовані надавати подальшу підтримку Україні, включаючи протитанкові засоби, системи ППО та іншу техніку”, – сказав генсек Альянсу.

Столтенберг додав, що НАТО також розгляне підтримку України у кіберзахисті, а також у захисті від хімічних і біологічних загроз.

Все буде Україна!

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page