fbpx

У неділю, 8 січня, в Україні погода буде морозною, однак без опадів. Йде серйозне похолодання – аж до -11 градусів вдень і -20 – вночі

8 січня, в Україні погода буде морозною, однак без опадів. У східні регіони суне серйозне похолодання – аж до -11 градусів вдень і -20 – вночі.

На Заході очікується хмарна погода, однак опадів не прогнозують. Стовпчики термометрів покажуть максимально +2…+4 градуси.

На Сході ситуація кардинально протилежна – -11…-9 градусів вдень та до -18 градусів вночі. Найлютіші морози прийдуть на Донеччину, Луганщину, Харківщину, а також у Сумську область.

У Києві сонце в цей день буде рідко з’являтися з-за хмар, опадів не прогнозують. Температура повітря становитиме -6…-4 градусів.

На Півночі погода весь день буде ясною, але ввечері небо можливо затягне хмарами. У північних регіонах також буде прохолодно – до -8…-6 градусів. На Півдні небо також буде вкрите хмарами. Уночі очікується дрібний сніг.

Протягом усього дня, починаючи з ранку, опадів не передбачається. Стовпчики термометрів покажуть максимально +1…+3, а мінімально – -5…-3 вдень.

Найхолодніше буде на Сході та Півночі нашої країни. Тоді як Захід України насолоджуватиметься плюсовою температурою.

Фото ілюстративне, спеціально для ibilingua.com.

You cannot copy content of this page