fbpx

У п’ятницю, 22 квітня, відбулося кілька тривалих розмов між главами російської та української делегацій: перші подробиці

У п’ятницю, 22 квітня, відбулося кілька тривалих розмов між главами російської та української делегацій Володимиром Медінським та Давидом Арахамією.

Відповідну інформацію у своєму Telegram підтвердив Медінський, проте подробиць не повідомив. Ймовірно, йшлося про наступний раунд переговорів, який раніше було запропоновано провести у блокадному Маріуполі.

Як повідомив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк, Україна на це погоджується. За його словами, можливий будь-який формат заради того, щоб урятувати наших військовослужбовців та мирних громадян.

“Щоб забрати наших хлопців, азовців, військових, цивільних, дітей, живих і поранених. Усіх. Бо вони свої. Бо вони в моєму серці. Назавжди. Без варіантів”, – написав Подоляк.

Про це також повідомив один із захисників Маріуполя, який досі перебуває у заблокованому місті, заступник командира полку “Азов” Святослав Паламар.

“Це саме Давид Арахамія і Михайло Подоляк, які заявляють, що готові приїхати на переговори в Маріуполь з Медінським і Слуцьким (представники РФ на переговорах з Україною. – Ред.) з приводу евакуації військового гарнізону, що залишився тут”, – повідомив він.

Лавров в свою чергу заявив, що переговори з Україною зупинилися після того, як Київ вирішив не реагувати на передані йому російські пропозиції.

“Зеленський не розуміє, про що йдеться, пов’язуючи переговори з РФ та становище військових на “Азовсталі””, заявив він.

Все буде Україна!

Фото ілюстративне, взяте з мережі

You cannot copy content of this page