fbpx
Україна
У Володимира Зеленського відреагували на пропозицію Кремля щодо переговорів України з РФ і назвали умови – всі відомі подробиці

У Володимира Зеленського відреагували на пропозицію Кремля щодо переговорів України з РФ.

Зокрема, Михайло Подоляк перерахував умови для початку переговорів між Києвом і Москвою.

Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк прокоментував ймовірність переговорів між Україною і Росією.

У своєму Twitter він перерахував умови для початку переговорів між Києвом і Москвою.

“Негайне припинення вогню.

Виведення z-військ з України.

Повернення викрадених громадян.

Видача військових злочинців.

Механізм репарацій.

Визнання суверенних прав України.

Російська сторона прекрасно знає наші Умови. Шеф Пєскова може не переживати: прийде час, і ми зафіксуємо їх на папері”, – підкреслив Подоляк.

Президент Володимир Зеленський ще 14 червня зробив заяву про те, що у нього немає великого бажання вести діалог з президентом РФ Володимиром Путіним. Однак, якщо Москва дійсно буде прагнути до припинення війни, переговори повинні відбутися. Київ готовий дотримуватися переговорного формату, який має включати виведення російських військ з території України.

У свою чергу помічник глави Кремля Юрій Ушаков говорив, що зустріч президента РФ Путіна з українським гарантом Зеленським дійсно можлива. Відстрочку вирішення даного питання Москва мотивує, мовляв, необхідністю ретельної підготовки і наявністю нібито “певних умов”.

“Ніхто таку можливість не відкидає, але вона вимагає відповідних умов, а головне – дуже-дуже-дуже ретельної підготовки”, – заявляв Ушаков.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.