fbpx
Україна
У Зеленського назвали нові терміни закінчення війни: обнадійливо, але американці сумніваються в такій упевненості

У Зеленського назвали терміни закінчення війни.

Армія РФ втратила можливості в Україні досягати хоч якихось завдань, впевнений Олексій Арестович.

Радник керівника Офісу президента Олексій Арестович дав новий прогноз з приводу ймовірних термінів закінчення війни в Україні.

Він вважає, що війна РФ проти України точно завершиться протягом 2,5 років. При цьому активні бойові дії можуть завершитися навіть раніше, підкреслив він під час розмови на Youtube-каналі російського адвоката, правозахисника і журналіста Марка Фейгіна.

Радник глави ОП переконаний в тому, що російська армія втратила можливості в Україні досягати хоч якихось завдань.

– Втративши ці можливості, армія РФ зосередила 50% від усього угруповання. Так само зосередження і переїзд – це дуже великі витрати, проблеми і час. Час, коли йде західна допомога, і ми створюємо резерви”, – пояснив представник ОП.

Разом з тим він пояснив, що російська армія на окремих ділянках фронту вже не має сил і ресурсів для боротьби.

– Нюанс такий, раніше вони могли на окремих напрямках боротися, їм вистачало сил і ресурсів. Зараз їм потрібно зосереджувати війська, знімаючи їх з інших ділянок фронту. Це дуже погана, безперспективна війна для них, – додав Арестович.

Нагадаємо, 7 липня Міноборони Росії офіційно оголосило про “паузу в боях” в Україні. Там додали, що вони нібито хочуть солдатам дати можливість “відпочити”.

Але аналітики Американського Інституту вивчення війни (ISW) вважають, що оголошення “паузи” лише прикриття і насправді РФ готується до наступу.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел, Ibilingua.com.