fbpx
Україна
Україна перетвориться на “парилку”: синоптики обіцяють вологу спеку на найближчі дні

У найближчі кілька днів за прогнозами синоптиків, в Україні буде дуже спекотно і волого, дощі з грозами не принесуть полегшення.

За прогнозами українського Гідрометцентру, в найближчі кілька днів, не дивлячись на грозові дощі, які будуть “кочувати” по всій території країни,температура повітря буде поступово підвищуватися. І вже до середини тижня в середньому повітря прогріється до + 28-30 градусів, місцями до +33.

18 червня, в понеділок, грози залишаться на західній частині України. У всіх інших областях країни сухо, змінна хмарність. Середня температура буде плавно підвищуватися і місцями буде до +31, на півдні – до +33.

19 червня, у вівторок, погода буде схожа з попереднім днем. Волога спека закріпиться. Стовпчики термометрів залишаться на відмітках + 28-30 градусів. Дощі з грозами прогнозуються в західних областях України.

Читайте також: 30 ЛЮДЕЙ У БАГАЖНИКУ: УКРАЇНЕЦЬ «ЗДИВУВАВ» ПОЛЬСЬКУ ПОЛІЦІЮ

20 червня, в середу, грозовий фронт перекочує на схід України. Але температура повітря від цього не знизиться. На решті території країни прогнозують сонячну погоду.

Температура повітря як і раніше буде високою – + 27-29 на заході країни, в центрі і на сході до +30, на півдні до +33.

21 червня, в четвер, грозовий фронт стане “смугою” від заходу до сходу України. А північні і південні регіони країни будуть сонячними. Проте, похолодання не передбачається. Все так же по всій території країни очікується волога спека, місцями до + 30-33 градусів.

Джерело.

facebook