fbpx

Україна задіює міжнародні механізми для порятунку Маріуполя, – заявив Арестович під час брифінгу. – Ваша мужність і героїзм, ваш виключний військовий професіоналізм дають тут нам змогу вирішити проблему Маріуполя на найвищому міжнародному рівні

Під час брифінгу радник керівника Офісу президента Олексій Арестович заявив, що Україна задіює міжнародні механізми для порятунку Маріуполя, і висловив окрему подяку захисникам міста.

Українське керівництво працює над визволенням Маріуполя, задіюючи всі можливі міжнародні механізми.

Він висловив окрему подяку захисникам Маріуполя – морській піхоті України, підрозділам Національної поліції і окремому полку спецпризначення “Азов”, які демонструють мужність і професіоналізм, захищаючи 400-тисячне місто.

– Шановні побратими, ваша мужність і героїзм, ваш виключний військовий професіоналізм дають тут нам змогу вирішити проблему Маріуполя на найвищому міжнародному рівні. Кожна хвилина, яку ви виграли, рятує жителів Маріуполя, які вибираються з міста спеціальними коридорами або залишаються в місті, яке ви тримаєте. Дякуємо вам за масовий героїзм. Керівництво України спеціально працює для визволення і порятунку Маріуполя, задіюючи всі можливі і неможливі міжнародні механізми, – сказав Арестович.

За даними офіційних джерел, в суботу, 19 березня, до Запоріжжя прибули ще п’ять автобусів з маріупольцями, які напередодні змогли дістатись до Бердянська.

Також вранці 19 березня бійці полку “Азов” здійснили спецоперацію та завдали значних втрат ворогу в Маріуполі.

Водночас російські окупанти знищили металургійний комбінат “Азовсталь”, заявив заступник мера Маріуполя Сергій Орлов.

 

Слава Україні і ЗСУ! Берижи нас всіх, Боже.

За нами – правда і Перемога!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page