fbpx
Breaking News
Обожнюю мамині пісні голубці з грибами та пшоном! Вони такі смачні, що навіть мій чоловік любить їх більше за звичайні. Такі голубчики здавна готують у нас на Полтавщині. Спробуйте!
Ці речі треба прати набагато частіше, ніж ми думаємо і робимо це. І ось чому!
Бабусині макові пиріжки – найсмачніша макова випічка, яку я куштувала! Як я ностальгувала за ними все життя! А тут, коли була у мами, зазирнула до старого, ще бабусиного зошита, а там – яке щастя! – цей рецепт! Мама за ним не пекла – їй завжди ніколи було. А я не втерпіла, і прямо вчора наготувала цілу гору бабусиних фірмових макових пиріжечків, а сьогодні від них лишилося всього купка. Така смакота!
Це надзвичайно смачний сирник, який може стати достойною альтернативою торту. Сподобається навіть тим, хто не дуже любить сир!
Не знаю чому, але дітям такі вареники подобаються більше за традиційні. А готуються вони всього за 10 хвилин
Економіка
В Україні ростуть ціни на aлкоголь – нова постанова кабміну

Кабінет міністрів України прийняв рішення підвищити мінімальні ціни на aлкоголь.

Тепер, згідно з постановою КМУ, пляшка гoрілки 0,5 літра буде коштувати мінімум 79,55 грн (раніше – 69,78 грн).

Як зазначається в рішенні, мінімальні оптово-відпускні ціни на гoрілку підвищені з розрахунку на 1 л чистого спuрту на 19,4%, або на 43,67 гривень до 268,67 гривень, роздрібні – на 14%, або на 48,86 гривень до 397,76 гривень.

Читайте також: «Нова пошта» змінює тарифи на доставку Україною

Ціна на кінцевий продукт визначається шляхом множення встановленої мінімальної ціни на міцність напою в процентах на обсяг тари в літрах і ділення отриманого результату на 100%.

На кoньяк «тризірковий» мінімальні роздрібні ціни, виходячи з таких розрахунків, складуть 119,46 гривень, «чотиризірковий» – 129,03 гривень і «п’ятизірковий» – 138,5 за пляшку 0,5 літра.

Розмір мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на окремі види aлкогольних напоїв підвищено таким чином: на гoрілку і лiкеро-гoрілчані вироби на 14-19,41%, вiскі, рoм, джuн – на 6,5-6,6%, кoньяк (бренді) – на 12,3-29,1%, вина – на 7,1-13,3% . Підвищені також ціни на вuна виноградні з 33 гривень до 37 гривень, кріплені вuна і вeрмути – з 42 до 45 гривень, ігристі вина – з 69,9 до 79,19 гривень.

Читайте також: Порошенко підписав закон про встановлення лічильників на тепло і воду в обов’язковому порядку

Крім того, мінімальні ціни на сидр, пері (без додання cпирту), напої бродіння, отримані в результаті природного бродіння фруктових та ягідних соків із вмістом cпирту не більше 8,5% встановлені на рівні 28,47 гривень.

Related Post

facebook