Українська астрологиня і винахідниця науки про щастя Ева побачила ознаку перемоги і розповіла, коли і як все закінчиться. Що побачила жінка

Українська астрологиня і винахідниця науки про щастя Ева побачила ознаку перемоги і розповіла, коли і як все закінчиться.

Незвичайна провісниця знову вийшла в ефір YouTube-каналу “Мій світ”, щоб поділитися своїми думками.

Нещодавно Ева побувала у незвичайній подорожі, в якій вона отримала безцінний досвід і доторкнулася до найвищих матерій нашого світу. Там до неї дійшли знамення закінчення війни в Україні. Жінка побачила, що світ почне допомагати українцям ще більше. Вона порівнює цю допомогу з лицарями круглого столу короля Артура.

План завершення протистояння вкрай складний. Оскільки ця проблема вирішується не тільки в матеріальному, а й у духовному світі, зрозуміти це зможуть не всі люди. Тому Ева закликає українців просто довіритися вищим силам та вірити у диво.

Провісниця акцентує увагу на тому, що ворог буде переможений. Якщо просто покарати його, події будуть запущені на нове коло сансарів. Справжні воїни мають мріяти про розквіт своєї держави. А він можливий лише після повного знищення ворога.

Ева називає це своєрідним ритуалом кохання. Оскільки любов означає не лише милосердя, а й справедливість та істину. Провісниця вважає, що лише після повного знищення ворожих військ заблукалі душі цих людей зможуть звільнитися.

Світ після закінчення цього всього зміниться, вважає Ева.

Повномасштабна війна в Україні відкрила людям очі на багато речей. Жителі різних країн побачили, що світ, у якому ми живемо, далекий від ідеалу. Співзалежність держав, корупція, бюрократія – серйозні проблеми сучасності. Однак їх можна вирішити.

Ева вірить, що Україна зможе стати острівцем благополуччя. Вона неодмінно покаже приклад іншим країнам, де сьогодні народ живе безвільно, бо всім керують люди з влади. Прямо зараз українці самостійно творять свою долю. І скільки часу потрібно, щоб завершити цей процес, ніхто точно не знає.

Дата закінчення війни – це матерія, наближення якої залежить від багатьох факторів. Раніше Ева говорила, що переломним моментом мав стати травень 2022 року. А воєнні дії могли закінчитися вже у червні. Однак не сталося те, на що чекала провидиця. Об’єднання всього світу проти всюдисущого зла не сталося.

Ева переглядала кілька варіантів подальших подій. За однією з версій, свій внесок у війну Росії проти України може зробити Китай. І для російських військ це стане головним каменем спотикання на шляху захоплення українських земель.

Щоб все закінчилося швидше, лише зброї мало. Набагато важливіше, щоб змінюватися почали самі люди.

У новому світі пануватиме чесність, справедливість та відповідальність. Чи готовий до цього народ? Йдеться не лише про українців. Має відбутися еволюція всієї цивілізації.

Провісниця акцентує увагу на варіативності нашого майбутнього. Недарма пророки минулого передбачали, що 2012 року настане кінець світу. Певною мірою це сталося. Але лише тому сенсі, що це дороги стали відкриті.

«Зараз через Україну прокидається дух», – резюмує свій ефір Ева. Саме так вона пояснює те, чому війна розпочалася саме на українських землях. Це має значення для подальшого розвитку всієї планети Земля.

А ми віримо в Бога, справедливість, перемогу і наші ЗСУ.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.