fbpx
Breaking News
Ангеліна і зізналася йому, що дитину чекає від іншого. Санька це не зупинило, любов його НЕ зникла, він знову запропонував вийти за нього заміж, а секрет їх зберегти, щоб записати дитину без всяких пересудів і бабських пліток відразу на себе. Навіть батьки Ангеліни повірили, що дитя від Олександра
Дужe сильна молитва до Небесної Цариці за здоров’я дитини: моліться, і ви обов’язково будете почуті!
Коли неочікувані гості на порозі, я готую піцу за мегашвидким рецептом. Ніхто й не вірить, що я сама цю смакоту приготувала. Спробуйте і ви, це дуже смачно!
Приходжу на днях з роботи, а моя 10-ти літня донька пригощає мене цією смакотою, яку сама й приготувала. Мамочки дівчаток мене зрозуміють: моєму захвату не було меж. Це нереально смачно!(рецепт)
Мені було дуже соромно, через заштопану спідницю, за маленьке взуття, я боялася, що вони мене не візьмуть в свою сім’ю. Але моя свекруха Поліна Андріївна і свекор Василь Петрович прийняли мене, як рідну. А матір, коли дізналася, що я вийшла заміж, і що у мене все добре, тут же прибігла і стала вимагати, щоб я її утримувала
Шоу-бізнес
Українська співачка спотворила собі рота (ФОТО). І взагалі її зовнішність стає зовсім іншою, ніж колись.

Українська співачка Ані Лорак, яка живе і працює в Росії, на своїй сторінці в Instagram поділилася новим фото. Воно викликало неоднозначну реакцію в мережі.

Багато хто і так вважає, що зірка змінилася до невпізнання, передає УНІАН.

У кадрі артистка відображена крупним планом с зібраними волоссям і яскравим макіяжем. “Як настрій? Як проходять ваші святкові дні?”, – поцікавилася у шанувальників “діва”.

Але в коментарях фани почали обговорювати не святковий настрій, а зовнішність Лорак.

Багато хто звернув увагу на її губи.

“Де вас так розірвали, Ані?”, “Що ви з собою робите?”, “На себе взагалі не схожа”, “Була ж красива жінка …”, “Так спотворити свій рот”, – пишуть в коментарях.

Читайте також: РОЗА ОДНА ТАКЕ ІМ’Я МАЛА НА КІЛЬКА СІЛ, ОДНА МАЛА ТАКІ ОЧІ І ТАКУ ВРОДУ. НЕМОЖЛИВО БУЛО ВІДВЕСТИ ОЧІ ВІД ЇЇ ЛИЧКА. АЛЕ ЗАХИСТИТИ СЕБЕ НЕ ВМІЛА: НІ ВІД ЖІНОЧИХ ЗАЗДРОЩІВ, НІ ВІД ЧОЛОВІЧОЇ НАДТО ПАЛКОЇ УВАГИ. ТІЛЬКИ КАЛІКА СТЕПАН  ЗРОБИВ ЇЇ ЩАСЛИВОЮ.

Related Post