fbpx
Україна
Українські лікарі збирають масові акції: в МОЗ зробили офіційну заяву

Міністерство охорони здоров’я України просить лікарів не брати участь в політичних акціях, а займатися лікуванням людей.

Співробітникам МОЗ України почали надходити численні повідомлення від лікарів, які закликають до участі в нібито професійних зібраннях під терміновими приводами.

Читайте також: ДІВЧИНА ЗAГИНYЛA ПРИ СПРОБІ ЗРОБИТИ CЕЛФІ В РЕСТОРАНІ

МОЗ України закликає всіх медиків утриматися від участі в таких заходах, так як це може призвести до використання лікарів в політичних цілях. Про це йдеться в офіційній заяві МОЗ, опублікованому на сайті міністерства.

“Просимо всіх колег зосередитися на наданні якісної медичної допомоги пацієнтам з затвердженим графіком роботи і участі в професійних події.

Про будь-які наради, конференціях та інших заходах, які проводить МОЗ України, ми повідомляємо через офіційні звернення посадових осіб, сайт і офіційні канали в соціальних мережах.

Тиск на медичних працівників з метою їх примусової участі в політичних подіях є незаконним і передбачає адміністративну та кримінальну відповідальність”, – йдеться в заяві МОЗ.

У міністерстві також попросили всіх медиків терміново повідомляти про всі випадки тиску у вигляді погроз про звільнення, догани або штрафи за відмову від участі в цих зборах.

Джерело.

facebook