fbpx
Суспільство
Українські заробітчани вразили відвертою сповіддю: «сам президент»

Безліч молодих українців відправляються на роботу за кордон, а в результаті там і залишаються, бо не бачать перспектив в Україні

Пост українця, який описав свій власний досвід пошуку роботи в Україні і за кордоном, буквально підірвав соцмережі.

Адже в чомусь жорстока сповідь хлопця викрила ті українські реалії, про які багато хто не хоче говорити.

«Мені 25. Я молодий і повний сил чоловік. Про таких прийнято говорити – майбутнє України. Але чомусь я не потрібен своїй країні. Їй не треба фахівців, робочих і людей науки. Я знімаю квартиру з дівчиною.

Разом з комуналкою в місяць виходить близько 4 тис. грн. Це без їжі, речей, відпочинку, маршруток по 4 грн. або скільки вони там вже стоять, культурних заходів і так далі», – почав хлопець.

І цілком зрозуміло, що мова про власне житло тут не йде.

«Заробити на свою квартиру тут не можливо !!! Тому доводиться знімати. Молоді люди повинні працювати на 2 роботах, щоб просто не здoxнути з голоду », – розповів українець.

За його словами, ким він тільки не працював, а «корито на словацьких номерах купити все одно дуже важко». А в кредит доводиться брати навіть «дурну мобілку».

Читайте також: – Я їм сухий локшини дав, вони погризли і чаєм запили, що ще треба для щастя

«Маю вищу освіту і повинен працювати за фахом, ні про що не думаючи, і знову ж таки магістри, спеціалісти і робітники не треба моїй країні.

А якщо і треба то за копійки. Середня зарплата реально становить 200 $. Реальна середня зарплата, а не те, що ліплять по ящику», – розповів хлопець, який в підсумку змушений був поїхати на заробітки.

«Хоча ми всі різні, наші історії зводяться до одного – дітей не нагодуєш патріотизмом, дружині не купиш нічого за любов до своєї країни, а батькам не допоможеш байками про світле завтра», – зазначив він.

Однак особливий подив у юнака викликало те, що в Україні хочуть ввести податок з доходів заробітчан.

«Замість того щоб зробити робочі місця і гідну зарплату, ви змушуєте людей виїжджати на заводи в ж * пу і відчувати себе там рабами, а в кінці просто збиваєте з них бабки?», – розлютився хлопець.

«Не дам нікому ні копійки. Нехай хоч депортують і позбавлять громадянства. Нехай хоч сам президент прийде мене зустрічати на кордоні.

Чому я повинен працювати десь, залишивши всіх своїх щоб вижити, а з мене просять податки? Чому знайти роботу в ср * ний Польщі або Чехії легше ніж в моїй країні? », – зазначив заробітчанин.

Related Post

facebook