fbpx
Суспільство
Українських школярів чекають уроки з декомунізації. Мета – щоб юні українці самі захотіли прибрати комуністичні символи.

Українських школярів навчатимуть декомунізації.

Для цього Інститут національної пам’яті під керівництвом Антона Дробовича розробить спеціальний цикл лекцій.

Про це пише «Новий Формат».

«Ми зараз якраз плануємо ряд подій, проектів на рік. Наприклад, цикли лекцій в школах», – сказав він.

Керівник Інституту додав, що в березні в Каховці пройде семінар по «креативній декомунізації», який повинен допомогти виробити варіанти того, як українському суспільству можна звільнити простір від комуністичної спадщини.

Читайте також: ЦЕ ЗНАМЕНИТЕ ПЕЧИВО ПОПУЛЯРНЕ ДО СИХ ПІР! НАЙБІЛЬШЕ МЕНІ ПОДОБАЄТЬСЯ, ЩО НЕ ВИМАГАЄ НІЯКИХ ФОРМОЧОК! ВИХОДИТЬ ВОНО НІЖНІМ, РОЗСИПЧАСТИМ, ТАНЕ В РОТІ – ВІДМІННІ ЛАСОЩІ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ПРИЄМНЕ ЧАСТУВАННЯ ДО ЧАЮВАННЯ!

Також Дробович заявив, що основним завданням його діяльності на посаді керівника Інституту нацпам’яті є робота в напрямку того, щоб українці самі захотіли прибрати комуністичні символи.

«Ми розмірковуємо, як подати так, щоб молодь, активна частина населення, хотіла це хотіла. Тому що ми зараз бачимо, що десь є байдужі люди, десь ностальгують, а є активісти, які категорично проти. Треба зробити так, щоб більшості було цікаво таке перевтілення», – підсумував він.

Фото з відкритих джерел.

facebook