fbpx
Україна
Український медіум, переможець “Битви екстрасенсів” Макс Гордєєв, поділився своїм нещодавнім баченням. “Так, ЗСУ звільнять це місто одним з перших. Але це буде, ще та Буча!”

Український медіум, переможець “Битви екстрасенсів” Макс Гордєєв, поділився своїм нещодавнім баченням. “Так, ЗСУ звільнять це місто одним з перших. Але це буде, ще та Буча!”

Переможець “Битви екстрасенсів” Макс Гордєєв впевнений, що росіяни більше не зможуть йти в наступ, “енергія війни скінчилася”. Тепер ЗСУ розпочне звільнення окупованих населених пунктів.

При цьому він вважає, що всі захоплені території звільнити до кінця року, швидше всього, не вдасться.

“Деякі міста звільнять – так. Деякі – ні. Ви повинні розуміти, що взагалі енергія війни вона вже закінчилася, як така для деяких міст. Ви повинні розуміти, що це – поетапна ситуація. Це не буде так, що там хтось прийде” і скаже: “Все!” — уточнив Гордєєв.

За баченням екстрасенса, визволення розпочнеться з півдня України. Херсон та область буде звільнено, але ціна буде ще та…

“Насправді Херсон буде одним з перших деокупованих міст. І це не може не радувати, бо енергетично я вже бачу його деокупованим. І там, звичайно, просто…  буде творитися. Це буде ще та, як говориться, Буча”, — сказав Гордєєв.

За баченням Гордєєва, попри ситуацію, що змінюється на фронті, всі окуповані території повернуться в Україну і чекати довго не доведеться. Але точної дати він назвати не зміг.

“Зараз все так змінилося. За датами, я навіть не можу вам сказати. Але це буде дуже скоро. І цих людей (колаборантів — Авт.) там уже не буде. Тобто вже не буде Херсона, в якому якісь люди кричать “ми за росію”, не буде Маріуполя, Донецька та Луганська, які будуть за росію, не буде Криму “ми за росію”, тобто ми повинні зрозуміти, що ті люди, які зараз за росію, вони побіжать до росії”, — уточнив екстрасенс. І слава Богу!

Дай Бог, щоб так і було.

Тільки українці, не забувайте, кожен повинен стояти на своєму фронті. Тільки спільними зусиллями ми наблизомо таку бажану для нас усіх Перемогу!

Слава Богу!

Слава Україні!

Слава мужнім  ЗСУ!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page